بیت کوین دارایی با ارزشی برای عصر دیجیتال است

دوقلوهای وینکل‌ووس (The Winklevoss) که از سرمایه گذاران بیت کوین و بنیانگذاران صرافی رمز ارز Gemini هستند، در مصاحبه‌ای با شبکه خبری-اقتصادی CNN درباره سرمایه گذاری، ریسک‌های صنعت رمز ارز و رویکرد استفاده از بیت کوین در بخش سنتی مالی صحبت کردند.

0 88

بیت کوین دارایی با ارزش عصر دیجیتال

خریداری قسمتی از اینترنت پول

به اعتقاد اکثر مردم بیت کوین هنوز هم ریسکی بزرگ برای یک سرمایه گذار معمولی است، بنظر تایلر شرایط کاملا برعکس است، زیرا بخش خرده فروشی در زمینه بهره بری از رمز ارزها یک قدم جلوتر از موسسات اقتصادی است. او در ادامه اینگونه توضیح می‌دهد:

شما نمی‌توانید مالک بخشی از اینترنت شوید، ولی قادرید قسمتی از این پول جدید یا اینترنت پول را خریداری کنید. این بازار (رمز ارز) تازه شکل گرفته است و عمدتا مورد استفاده خرده فروشان است، با این وجود افراد زیادی در این زمینه فعالیت‌های خوبی انجام داده اند ولی وال استریت همچنان در خواب غفلت به سر می‌برد.

کامرون در ادامه گفت که در بین تمام سرمایه گذاری‌های سنتی، بیت کوین حکم طلا را داشته و با وجود ناپایداری، بازار با ارزشی برای عصر دیجیتال و آینده محسوب می‌شود. وی در ادامه تاکید کرد:

ما از ملحق نشدن به این آینده هراس داشتیم و این ما را به سرمایه گذاری تشویق کرد، عقب ماندن از آینده ریسکی است که ما نمی‌توانیم متحمل شویم.

ریسک های مبالغه آمیز

علی رغم اینکه دوقلوهای وینکل‌ووس همواره به همکاری با دستگاه‌های اجرایی مشتاق بوده و انطباق را DNA تجارت خود می‌دانند، با این حال از مطرح شدن مبالغه آمیز ریسک‌های مرتبط با رمز ارزها انتقاد کردند.

به عقیده تایلر با اینکه رمز ارز فیسبوک هنوز عرضه نشده و کسی از آن استفاده غیر قانونی نمی‌کند، قانون گذاران آن را محاصره کرده‌اند.

او در ادامه تأکید کرد:

با وجود اینکه پیش تر خلافکاران از بیت کوین سو استفاده کرده اند (اشاره به وقایع Silk Road و دخالت آژانس تحقیقات اینترنتی روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا)، بسیاری از آنان اکنون در زندان بسر می‌برند.

تایلر از این افراد بعنوان “مجرمان هوشمند” یاد کرد و افزود آنها از بیت کوین استفاده نمی‌کنند، زیرا براحتی می‌توان آنها را به کمک ابزارهای بلاک چین ردیابی کرد. مجرمان از دلار بیش از هر رمز ارز دیگری سو استفاده کرده‌اند.”

پیش از این دوقلوهای وینکل‌ووس از آمادگی خود برای همکاری با پروژه رمز ارز فیسبوک، لیبرا، خبر دادند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.