چرا بیت کوین از اکثر آلتکوین ها بهتر عمل می‌کند؟

با اوج گرفتن دوباره بیت کوین و رشد قیمت این دارایی در چند وقت اخیر، بزرگ‌ترین رمز ارز جهان ، بهتر از سایر آلتکوین‌ها عمل کرده و توانسته سرمایه‌گذاران سایر پروژه‌ها را به سوی خود جلب کند.

0 97

چرا بیت کوین از اکثر آلتکوین ها بهتر عمل می‌کند؟ بیت کوین اخیرا با عملکرد درخشان خود بسیاری از رمز ارزها را پشت سر گذاشته و حالا با وضعیت صعودی بازار، قیمت آن روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند.

تحلیل‌گر: بیت کوین مهم‌ترین دارایی رمز ارز است

جف دورمن، سرمایه‌گذار ارشد بخش مدیریت دارایی شرکت Arca، می‌گوید: «بیت کوین همچنان مهم‌ترین دارایی در میان تمام رمز ارزهاست.»

جان تودارو، مدیر مرکز تحقیقات رمز ارزها در شرکت TradeBlock نیز با ابراز نظری مشابه در این باره می‌گوید بیت کوین «مهم‌ترین دارایی در فضای رمز ارزها است.»

دورمن می‌گوید:

وقتی این ارز در شرایط خوبی قرار دارد، نسبت ریسک به پاداش آن از هر دارایی دیجیتال دیگری بیشتر می‌شود. این اتفاق لزوماً به معنای آن نیست که بازگشت بیت کوین قوی‌تر از گذشته خواهد بود، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که با توجه به جلوتر بودن این کوین نسبت به سایر دارایی‌های دیجیتال، احتمال بازگشت آن به همان شکل گذشته بسیار بالاست.

صعود آوریل

دورمن در خصوص روند صعودی بازار در اوایل ماه آوریل اظهار داشت:

اگر به ابتدای ماه آوریل نگاه کنید، وقتی قیمت بیت کوین در یک روز ۲۵ درصد افزایش یافت، سایر رمز ارزها هم افزایش قیمت داشتند. اما از آن به بعد، با وجود نزول سایر دارایی‌های دیجیتال، بیت کوین همچنان وضعیت خوب خود را حفظ کرده، چرا که چرخش سرمایه از سوی آلتکوین‌ها به سمت بیت کوین صورت گرفته است.

جو دیپاسکال، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری BitBull Capital در این خصوص می‌گوید:

در خلال جهش‌های بزرگ، وقتی بیت کوین صعودی است، عموم دارندگان آلتکوین‌ها سرمایه‌های خود را به این ارز منتقل می‌کنند. صرف‌نظر از چیزی که در قیمت دلار مشاهده می‌شود، همه‌ی آلتکوین‌ها جفت بیت کوینی دارند و با حرکت صعودی این ارز صاحبان آلتکوین‌ها متوجه نزول معادل بیت کوینی سرمایه‌های خود می‌شوند.

او تاکید دارد که بیت کوین بهتر از اکثر آلتکوین ها است و سرمایه‌گذاران فقط زمانی به سمت آلتکوین‌ها حرکت می‌کنند که بیت کوین روند نزولی به خود بگیرد.

تحلیل‌گر: دوره اوج آلتکوین‌ها تمام شده است

متی گرین‌اسپَن (Mati Greenspan)، تحلیل‌گر ارشد بازار از شرکت eToro در یک جمله شرایط موجود را به زیبایی توصیف می‌کند:

فصل آلتکوین‌ها تمام شده و بازار اکنون در مسیر بازگشت به سمت بیت کوین قرار گرفته است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.