کاهش رتبه رمز ارز EOS در آخرین رتبه‌‌بندی Weiss

وب‌‌سایت Weiss Ratings مدت‌‌هاست که اطلاعات جامعی را در مورد رمز ارزهای مختلف گردآوری کرده و در اختیار کاربران فضای رمز ارزها قرار می‌‌دهد. این پلتفرم به تازگی رتبه EOS را کاهش داده و دلیل آن را دور شدن این بلاک چین از هدف اصلی خود یعنی فراهم آوردن یک محیط غیرمتمرکز برای کاربران ذکر کرده است. Weiss از پلتفرم ADA به عنوان یک جایگزین مناسب یاد کرده است.

0 85

شرکت تحقیقات مالی Weiss Ratings اعلام کرد که رتبه رمز ارز EOS را به دلیل “مشکلات جدی” در مورد متمرکز بودن آن کاهش داده است. شرکت Weiss این خبر را روز ۷ ژوئن گزارش داد.

پلتفرم Weiss Ratings در توییتی اعلام کرد که این رمز ارز دارای مشکلات جدی متمرکزسازی است و “رویداد برگزار شده در هفته گذشته هیچ کاری از پیش نبرده است”. این رویداد توسط Black.one، توسعه‌‌دهنده EOS، در روز ۱ ژوئن برگزار شد. Weiss تصمیم گرفته است که نمره فناوری EOS را کاهش دهد.

این توییت همچنین خاطرنشان کرد که ADA درست در رده بعدی قرار دارد تا خود را به عنوان یک سیستم بلاک چینی اثبات سهام (Proof of Stake) عالی مطرح کند:

اکنون همه چیز به ADA بستگی دارد تا یک بلاک چین غیرمتمرکز اثبات سهام را راه‌‌اندازی کند. هیچ فشاری در کار نیست.

دیدگاه Weiss در مورد EOS دچار تغییرات بسیار زیادی شده است. همانطور که کوین‌‌تلگراف در ماه مارس گزارش داد، شرکت Weiss قبلا بلاک چین EOS را در کنار بیت کوین و XRP قرار داده بود و آن را به عنوان یکی از بهترین موارد نوظهور در بازارهای رمز ارز به حساب می‌‌آورد.

پلتفرم EOS در آن زمان رتبه A را به عنوان یک رمز ارز پیشگام دریافت کرد که اتریوم را به چالش کشیده و قصد دارد به “ساختار اصلی اینترنت نوین” تبدیل شود.

شرکت Black.one در جریان رویداد ۱ ژوئن خود اعلام کرد که یک پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر بلاک چین را با نام Voice به وجود آورده است که از بلاک چین EOS برای فراهم آوردن شفافیت در مورد فعالیت‌‌های خود استفاده خواهد کرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.