سنت شکنی وارن بافت برای ملاقات با مدیرعامل ترون

جاستین سان (Justin Sun)، مدیرعامل جوان شرکت رمز ارز ترون، چندی پیش با 4.6 میلیون دلار در حراج خیریه موسسه Glide برنده شد و می‌‌تواند یک وعده ناهار را با وارن بافت (Warren Buffett)، سرمایه‌‌‌‌گذار نام‌‌آشنا، صرف کند. سان چند روز قبل از بافت درخواست کرد که این ناهار را در نزدیکی اداره اصلی شرکت ترون (Tron) صرف کنند تا وی و چندی از رهبران صنعت رمز ارز بتوانند در مورد آخرین پیشرفت‌‌های صورت گرفته با بافت صحبت کنند.

0 92

وارن بافت (Warren Buffett) قصد دارد قرار ملاقات و ناهار خصوصی سالیانه خود را با درخواست مدیرعامل ترون (justin Sun)، کارآفرین چینی و برنده حراج خیریه Glide، به 3,000 کیلومتر آن‌‌طرف‌‌تر انتقال دهد.

از سال 2000 و نزدیک به 20 سال، بافت وعده ناهار خصوصی خود را در رستوران استیک معروف نیویورکی Smith & Wollensky برگزار کرده است. برنده حراج خیریه اجازه دارد تا سان هفت نفر از دوستان خود را به صرف ناهار با مدیرعامل ابرشرکت Berkshire Hathaway دعوت کند.

جاستین سان – مدیرعامل 29 ساله پلتفرم رمز ارز ترون (Tron) – در سال جاری مبلغ 4,567,888 دلار را در حراج برگزار شده توسط eBay قرار داد. اما این کارآفرین فناوری که قصد دارد هفت نفر از رهبران صنعت رمز ارز را به این ناهار دعوت کند، یک درخواست مهم از بافت کرده است: انتقال وعده ناهار به منطقه بی (Bay Area)، جایی که اداره اصلی ترون در آن قرار دارد.

به نظر می‌‌رسد که بافت با درخواست سان موافقت کرده است.

سان در هفته جاری اعلام کرد که “ناهار قدرت” (Power Lunch) سالیانه در تاریخ 25 ژوئیه در سان‌‌فرانسیسکو برگزار خواهد شد.

وی روز چهارشنبه توییت کرد،

بیستمین سالگرد ناهار قدرت همراه با وارن بافت، روز 25 ژوئیه در سان‌‌فرانسیسکو برگزار خواهد شد. تصمیم گرفتیم ناهار امسال را به رستورانی در منطقهBay انتقال دهیم تا تلاش‌‌های بنیاد GLIDE را بیش از پیش روشن سازیم. جزئیات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد.

بر اساس گزارش ژورنال وال استریت، حراجی‌‌های خیریه وارن بافت تاکنون حدود 30 میلیون دلار برای موسسه خیریه Glide فراهم آورده است که از سال 2000 تاکنون به افراد بی‌‌خانمان سان‌‌فرانسیسکو کمک می‌‌کند. بافت به درخواست همسر فقید خود، سوزان، با موسسه Glide همکاری می‌‌کند.

پیشنهادات مطرح شده در این حراج رکوردهای جالبی را در سال‌‌های اخیر ثبت کرده‌‌اند. این مبلغ در سال 2008 برابر با 1 میلیون دلار بود و در سال‌‌های اخیر به 3 میلیون دلار رسید. برنده سال گذشته 3.3 میلیون دلار هزینه کرد، بدین معنی که هر کدام از غذاها حدود 412,000 دلار قیمت داشتند.

بافت در گذشته انتقاداتی را متوجه رمز ارزها کرده و اذعان داشته است که وال استریت برای سرمایه گذاری‌‌‌‌های هوشمندانه مکان بسیار بهتری است. اما وی اخیرا دیدگاه خود را کمی تغییر داده و در یکی از مصاحبه‌‌های اخیر خود عنوان کرد که رمز ارزها هم می‌‌توانند پتانسیل خوبی داشته باشند.

سان در اوایل ماه جاری اذعان داشت که به خاطر ملاقات با “غول سرمایه گذاری‌‌” بسیار هیجان‌‌زده است و امیدوار است که این ملاقات برای همه سودمند باشد.

سان در مصاحبه‌‌ خود در تاریخ 3 ژوئن عنوان کرد،

چشم‌‌انتظار ملاقات با یکی از پیشگامان حقیقی در سرمایه گذاری‌‌ هستم. برای صحبت کردن با بافت در مورد آینده بلاک چین و همچنین شنیدن نکات و دیدگاه‌‌های ارزشمند او در مورد کارآفرینی و سرمایه گذاری‌‌ در آینده بسیار هیجان‌‌زده هستم.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.