Universal Wallet اولین کیف پولی که در موبایل به پشتیبانی از ADA می‌پردازد

شرکت Universal Wallet ، توسعه‌دهنده کیف پول چند ارزی Infinito Wallet ، اعلام کرد موفق به ساخت اولین کیف پول موبایلی شده که از ارز رمزنگاری‌ شده‌ آدا ( ADA ) پشتیبانی می‌کند. به گفته‌ی شرکت، این اتفاق از اهمیت زیادی برخوردار است چون کیف پول‌های کمی در بازار از ADA پشتیبانی می‌کنند و در این زمینه هیچ اپلیکیشنی برای موبایل وجود ندارد.

0 249

اینفینیتو والت ( Infinito Wallet ) می‌گوید این به‌روزرسانی از نسخه‌ی ۱.۱۵.۰ در پلتفرم آن‌ها اعمال می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت ایمن ADA ارسال و دریافت کرده یا سوابق آن را بررسی نمایند.

به گفته‌ی شرکت، این اتفاق از اهمیت زیادی برخوردار است چون کیف پول‌های کمی در بازار از ADA پشتیبانی می‌کنند و در این زمینه هیچ اپلیکیشنی برای موبایل وجود ندارد. توسعه‌دهندگان اینفینیتو با تیم توسعه‌ی کاردانو ( Cardano ) و IOHK همکاری و از پروژه‌ی رسمی کاردانو Rust در Infinito Wallet استفاده کردند. Infinito با مجوز و پشتیبانی IOHK کدی را برای پشتیبانی از ADA در نسخه‌ی موبایل کیف پول پروژه‌ی متن باز کاردانو Rust اضافه و به پشتیبانی از جامعه‌ی متن باز کاردانو ادامه خواهد داد.

اگرچه یک کیف پول دسکتاپ به نام Daedalus مختص آدا وجود دارد، اما Infinito Wallet می‌گوید افرادی که از این رمزارز استفاده می‌کنند مستحق یک کیف پول موبایلی، فوق العاده سبک و قابل حمل هستند، کیف پولی که همان ثبات و ایمنی را داشته باشد. علاوه بر این، Universal Wallet در نقشه‌ی راه خود برنامه‌های ویژه‌ای برای پشتیبانی از قابلیت‌های خاص بلاکچین کاردانو، مثل Ouroboros دارد.

بدین ترتیب ADA هم به جمع هزاران توکنی پیوست که در بزرگ‌ترین پلتفرم قراردادهای هوشمند – نظیر ETH، EOS و NEO – در کنار کوین‌های بزرگی چون بیت‌کوین، بیت‌کوین کش، لایت‌کوین، دش و دوج‌کوین تحت پشتیبانی Infinito Wallet قرار دارند.

درک و فهم ADA

Infinito Wallet رمزارز ADA را که مبتنی بر نسل سوم بلاک‌چین کاردانو است، تحت عنوان پولی دیجیتالی توصیف می‌کند که نمایان‌گر آینده‌ی حوزه‌ی پول است. امید است که فن‌آوری بتواند راه را برای نقل و انتقالات سریع، بی‌واسطه و امن هموار کند. کاردانو می‌خواهد در زمان مناسب مشکلات متعددی که در صنعت ارزهای رمزنگاری‌ شده وجود دارد را از طریق پلتفرمی از قراردادهای هوشمند برای اپلیکیشن‌های مالی حل کند که مصرف‌کنندگان، شرکت‌ها و دولت‌ها بتوانند بر آن تکیه کنند.

این شرکت می‌گوید کار از مرحله‌ی ممیزی توسط یک شرکت امنیتی شخص ثالث عبور کرده، و حالا آن‌ها به کلیدهای خصوصی خود دسترسی کامل دارند. کاربران با استفاده از اپلیکیشن اینفینیتو والت که در اپ استور و گوگل پلی وجود دارد می‌توانند وضعیت حساب خود را بررسی کنند، برای دیگران رمزارز بفرستند و سوابق تراکنش‌های خود را ببینند. علاوه بر این، با به اشتراک گذاشتن آدرس‌های عمومی یا از طریق کدهای یکتای QR که با این اپ یکپارچه شده باشند، می‌توان ADA دریافت کرد.

به روزرسانی‌های بیشتری در راه است

این شرکت می‌گوید برای عرضه‌ی نسخه‌ی دوم کیف پول جهانی خود در سه‌ماهه‌ی چهارم امسال برنامه‌ریزی کرده، و این نسخه با طراحی جدیدی همراه خواهد بود که امکان شخصی‌سازی و تجربه‌ی کاربری بهتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سایر ویژگی‌ها در پشتیبانی کامل از شبکه‌های اصلی بلاکچین از جمله Ontology و غیره قرار خواهد گرفت.

اینفینیتو والت در سه‌ماهه‌ی چهارم خود کمپین‌های مختلفی برای هدیه دادن به کاربران برگزار خواهد کرد تا به آن‌ها انگیزه‌ی بیشتری بدهد.

یونیورسال والت به زبان‌های گوناگونی از جمله انگلیسی، چینی، ژاپنی، ویتنامی، کره‌ای و روسی در دسترس قرار می‌گیرد و اطلاعیه‌های آن نیز به چهار زبان مختلف در گروه‌های تلگرامی این شرکت موجود است.

Infinito Wallet در راستای رویکردهای قبلی خود برای دسترسی راحت و سریع، و بدون فدا کردن امنیت، از Touch ID پشتیبانی خواهد کرد. مضاف بر این، اپ آن‌ها به کاربران اجازه می‌دهد لیستی از آدرس‌هایی که بیشتر از همه به آن‌ها پول فرستاده شده یا از آن‌ها پول دریافت گردیده را ذخیره کنند.

این شرکت برخلاف سایر کیف پول‌ها قرار است به کاربران اجازه دهد بتوانند پیغام‌های خود را در تراکنش‌هایشان قرار داده و از این طریق راحت‌تر سوابق کارهای خود را ذخیره نمایند. این قابلیت از امکان خروجی گرفتن تمام تاریخچه‌ی تراکنش‌ها از طریق فایل‌های csv و ایمیل‌ها نیز پشتیبانی خواهد کرد.

کاربران در آینده قادر خواهند بود تا ارزش سبد سرمایه‌ گذاری خود را بر اساس ارزهای فیات مشاهده کنند و ببینند وضعیت سبد آن‌ها در طول ۲۴ ساعت گذشته چگونه تغییر کرده است.

Infinito Wallet در انتهای سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این اپلیکیشن توسط بیش از ۲۵۰ هزار کاربر دانلود شده و نقدهای خوبی از طرف جامعه‌ی کاربری رمزارزها دریافت کرده است. این برند فرزند شرکت Blockchain Labs Europe است که امید دارد کیف پول جهانی آن‌ها بتواند به عنوان دروازه‌ای برای استفاده‌ی حداکثری از قابلیت‌های رمزارزها به کاربران خدمت کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.