شهروندان آمریکایی از ماه سپتامبر به بسیاری از آلتکوین‌‌‌‌ها دسترسی نخواهند داشت

به نظر می‌‌رسد که خروج پلتفرم اصلی صرافی بایننس از بازار آمریکا، بسیاری از آلتکوین‌‌‌‌ها را از دسترس شهروندان این کشور خارج خواهد کرد. البته در این میان تنها کاربران متضرر نخواهند شد، چرا که بسیاری از این آلتکوین‌‌‌‌ها در تنها یک صرافی دیگر در آمریکا موجود می‌‌باشند و پیش‌‌بینی می‌‌شود که با حجم های معاملاتی بسیار کمتر روبرو شوند.

0 74

عدم دسترسی شهروندان آمریکایی به بسیاری از آلتکوین‌‌‌‌ها : بر اساس گزارش CryptoPotato در روز ۱۴ ژوئن، طرفداران رمز ارزها در ایالات متحده با از دسترس خارج شدن صرافی رمز ارز بایننس برای آنها در ماه سپتامبر، پس از این به بسیاری از گزینه‌‌های معاملاتی دسترسی نخواهند داشت.

این گزارش نتیجه‌‌گیری خود را بر اساس جدول زیر انجام می‌‌دهد که نشان می‌‌دهد پس از خاتمه سرویس‌‌دهی بایننس به کاربران آمریکایی، کدام رمز ارزها هنوز هم برای آنها در دسترس خواهند بود:

شهروندان آمریکایی از ماه سپتامبر به بسیاری از آلتکوین‌‌‌‌ها دسترسی نخواهند داشت

گزینه‌‌های قبلی بایننس در ایالات متحده بر روی صرافی‌‌های رمز ارز دیگر. منبع: توییتر Goomba

صرافی‌‌های رمز ارز لیست شده در این جدول شامل کوین بیس (Coinbase)، بیترکس (Poloniex , (Bittrex، کراکن  (HuobiUS , (Kraken و eToro می‌شود.

این گزارش همچنین تاکید می‌‌کند که علاوه بر رمز ارزهای بدون دسترسی در ایالات متحده – ردیف‌‌های سفید رنگ – تعدادی از توکن‌‌ها تنها در یک صرافی رمز ارز موجود خواهند بود که در میان آنها می‌‌توان به ARK، BTT، IOTA، PIVX، ZIL اشاره کرد.

بر اساس گزارش مذکور، این توکن‌‌های “در معرض خطر” و همچنین توکن‌‌هایی که “به صورت موقتی” منسوخ شده‌‌اند، به احتمال زیاد شاهد کاهش زیادی در حجم معاملاتی خود خواهند بود.

با این وجود، رمز ارزهای تثبیت شده‌ای مانند XRP، DASH، XLM، ETC، ZRX و ZEN احتمالا مشکلات پیش آمده را با دردسر کمتر پشت سر خواهند گذاشت، چرا که در چهار صرافی دیگر نیز لیست شده‌‌اند.

همانطور که کوین‌‌تلگراف نیز اخیرا گزارش داد، بایننس سیاست‌‌های خود را در روز ۱۴ ژوئن بروزرسانی کرد تا جدایی پلتفرم خود را از بازارهای آمریکا اعلام کند. البته این شرکت خبر داده است که قصد دارد یک پلتفرم اختصاصی را برای بازار ایالات متحده راه‌‌اندازی کند.

چنگ‌‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل بایننس، دیدگاه خود را در مورد این تغییرات جدید اظهار داشت، با این توصیف که تغییرات پیش رو در بلندمدت سودمند خواهند بود:

برای رسیدن به سودهای بلندمدت باید ضررهای کوتاه‌‌مدتی را متحمل شویم. همیشه در حال تلاش هستیم تا ضررهای کوتاه‌‌مدت را به سودهای بلندمدت تبدیل کنیم.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.