آرشیو گالری

گالری

گزارش تصویری از برگزاری اولین جلسه کارگروه کمپ بلاک چین

اولین جلسه کارگروه کمپ بلاک چین به همت خانه نوآوری و فعالان اکوسیستم بلاک چین کشور در روز یکشنبه 3 شهریور، در خانه نوآوری برگزار شد. طی این جلسه، اعضای اصلی کارگروه، در جریان اهداف و برنامه های اصلی کمپ بلاک چین قرار گرفته و نظرات و…

گزارش تصویری فینمگ از کافه بلاک چین بیست و ششم

بیست و ششمین جلسه از کافه بلاک چین، دوشنبه 14 مرداد ماه 98، از ساعت 17 تا 19:30 در صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.گزارش تصویری از این جلسه کافه بلاک چین را می‌توانید از فینمگ ببینید.

گزارش تصویری فینمگ از کافه بلاک چین بیست و سوم

بیست و سومین جلسه از کافه بلاک چین، دوشنبه 30 اردیبهشت ماه 98، از ساعت 17 تا 19:30 در صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.گزارش تصویری از این جلسه کافه بلاک چین را می‌توانید از فینمگ ببینید.

گزارش تصویری فینمگ از کافه بلاک چین بیست و دوم

بیست و دومین جلسه از کافه بلاک چین ، دوشنبه 16 اردیبهشت ماه 98، از ساعت 17 تا 19:30 در صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.گزارش تصویری از این جلسه کافه بلاک چین را می‌توانید از فینمگ ببینید.

گزارش تصویری فینمگ از کافه بلاکچین بیستم

بیستمین و آخرین جلسه از کافه بلاک‌چین در سال 97، دوشنبه 13 اسفند ماه 97، از ساعت 17 تا 19:30 در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد. در این گالری گزارش تصویری فینمگ از این رویداد را مشاهده می کنید.

گزارش تصویری فینمگ از رویداد مدرسه سرمایه

مدرسه پائیزی بلاکچین ویژه سرمایه گزاران در تاریخ 28 و 29 آذر ماه 97 در سالن کنفرانس شرکت کارگزاران بانک کشاورزی توسط خانه نوآوری برگزار شد.. در این گالری گزارش تصویری فینمگ از این رویداد را مشاهده می کنید.

گزارش تصویری فینمگ از کافه بلاکچین دوازدهم

گزارش تصویری فینمگ از دوازدهمین جلسه کافه بلاکچین که 14 آبان ماه با موضوع رگولاتوری کریپتوکارنسی در کشورهای بزرگ در خانه نوآوری برگزار شد را می توانید به طور اختصاصی از رسانه فینمگ مشاهده کنید.

گزارش تصویری فینمگ از سومین مدرسه فینتک : آشنایی با بیمه ها و مدل کاری آن ها

گزارش تصویری فینمگ از سومین جلسه مدرسه فینتک که سوم آبان ماه از ساعت 9 الی 13 با موضوع آشنایی با بیمه ها و مدل کار آن ها در باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار شد را می توانید به طور اختصاصی از رسانه فینمگ مشاهده کنید.

گزارش تصویری فینمگ از هفتمین کارگاه آموزشی بلاکچین و دوره تخصصی برنامه نویسی اتریوم

در این گالری، گزارش تصویری فینمگ از هفتمین جلسه کارگاه آموزشی بلاکچین و دوره تخصصی اتریوم که به همت شتاب دهنده بلاکچین، ABC، از ساعت 10 الی 17 سوم و چهارم آبان برگزار شد را می توانید مشاهده کنید.

گزارش تصویری چهارمین کارگاه آموزش بلاکچین و برنامه نویسی اتریوم – شتاب دهنده ABC

امروز، 12 مهر ۹۷، شتاب دهنده بلاک‌چین، ABC میزبان برگزاری اولین جلسه کارگاه آموزش بلاکچین و دوره تخصصی برنامه نویسی اتریوم بود. این برنامه با هدف آموزش پیشرفته علاقه‌مندان به حوزه بلاکچین و تربیت برنامه‌نویس برای این حوزه برگزار شده و…