سقوط قیمت ترون همزمان با رد اتهام پولشویی توسط جاستین سان

جاستین سان (Justin Sun) بنیان‌گذار و مدیرعامل ترون (Tron) با انتشار پستی در رسانه اجتماعی چینی ویبو (Weibo) در تاریخ 23 جولای، اتهامات خود مبنی بر تسهیل مبادلات مالی مربوط به پونوگرافی، قمار و پولشویی را رد کرد.

0 104

یک رسانه چینی ترون را به پولشویی متهم کرد

صبح امروز، رسانه چینی21st Century Business Herald  با انتشار مقاله‌ای به نقل از چند منبع ناشناس مدعی شد که جاستین سان هنوز هم به فعالیت‌های اقتصادی خود در چین ادامه می‎دهد. این وبسایت همچنین نگرانی‎هایی را در خصوص مبادلات مالی مرتبط با پورنوگرافی در رسانه اجتماعی « Peiwo » وی، و همچنین جمع‌آوری غیرقانونی سرمایه و قمار، اظهار داشت.

این رسانه همچنین به این نکته اشاره کرد که سان ممنوع الخروج بوده و به همین دلیل نیز قرار ناهار خود با وارن بافت و کنفرانس خبری خود را به تاریخ نامعلومی موکول کرده است. این رسانه اظهار داشت، سان چگونه قادر خواهد بود پیش از آن که اتهامات مذکور را برطرف کند، با وارن بافت دیدار کند.

سان پیشتر با انتشار پستی در توئیتر، دلیل به تعویق انداختن ملاقاتش با وارن بافت را مسائل پزشکی اعلام کرده بود. وی در پست اخیر خود در شبکه ویبو، به رد این اتهامات پرداخت.

سان مشارکت در فعالیت‌های غیرقانونی را تکذیب کرد

بنا بر پست اخیر سان، جمع آوری سرمایه غیرقانونی، اتهامی دروغ است؛ چرا که بنیاد ترون (پس از آن که دولت چین در سپتامبر 2017 عرضه اولیه سکه را در این کشور ممنوع اعلام کرد)، سرمایه‌ها را به صاحبانشان باز گرداند. سان همچنین اتهامات مربوط به پولشویی را بی پایه و اساس خواند؛ چرا که بنیاد ترون در کشور سنگاپور واقع شده و از قوانین محلی آن تبعیت می‎کند و هیچگونه ورودی و خروجی خدمات مبتنی بر ارزهای فیات ندارد.

وی همچنین در خصوص فعالیت‌ مالی غیر قانونی مرتبط با پورنوگرافی در شبکه Peiwo اظهار داشت که این شرکت با همکاری قانون گذاران، فعالیت‌های کاربران را رصد می‌کند تا اطمینان حاصل نماید که محتوای تولید شده سالم خواهد بود.

سان همچنین در خصوص اتهامات مربوط به تسهیل مبادلات مالی غیرقانونی اظهار داشت که ترون، یک شبکه اینترنتی غیر متمرکز است و بنیاد ترون مخالف هرگونه استفاده غیرقانونی از این پروتکل است. سان در نهایت توضیح داد:

ما نگرانی‎های مربوط به توسعه فناوری بلاک چین را درک می‌کنیم و خواستار شفاف سازی و همکاری مشترک برای ترویج فناوری بلاک چین در کشور چین هستیم.

قیمت TRX بیش از 15 درصد سقوط کرد

طبق آمار سایت Coin360، در حال حاضر قیمت کوین TRX ترون با 16.58 % کاهش طی 24 ساعت گذشته، به 0.024 دلار رسیده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.