عرضه رسمی زنجیره جانبی Tron برای Sun Network

پلتفرم اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بلاک چینی ترون (TRX) از عرضه رسمی زنجیره جانبی (Sidechain) مقیاس‌پذیر برای Sun Network خبر داد. این نسخه، یک راهکار مقیاس پذیر جهت ارتقا و اطمینان از ظرفیت نامحدود شبکه اصلی ترون است.

0 109

نسخه اول (V1.0) این کدها که یک راهکار مقیاس پذیر جهت ارتقا و اطمینان از ظرفیت نامحدود شبکه اصلی ترون است، برای Sun Network منتشر شده است. این کدها اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را قادر می‌سازد تا همزمان با مصرف انرژی کمتر با کارایی و امنیت بالاتری در شبکه ترون فعالیت کنند.

در این پست همچنین نوشته شده است که Sun Network از تراکنش‌های قرارداد هوشمند و همچنین قابلیت‌هایی از قبیل تعیین محرک‌های زنجیره‌ جانبی، نرخ تراکنش‌ها و سرعت تأیید پشتیبانی می‌کند. در ادامه آمده است:

راهکار کلی Sun Network مقیاس پذیری نامحدودی را برای شبکه اصلی ترون به ارمغان آورده و امکان توسعه بیشتر اپلیکیشن‌های غیر متمرکز ترون و کل شبکه را فراهم می‌کند. همچنین این راهکار در تلاش است تا ضمن رونق بخشیدن به شبکه ترون تاثیرات مثبتی بر کل صنعت بلاک چین بگذارد.

با عرضه شبکه آزمایشی در اواخر ماه می، ترون برای نخستین بار از طرح توسعه دومین مرحله از راهکارهای مقیاس پذیری خود در بهار امسال خبر داد. ترون اعلام کرد که برای بهبود استفاده از این شبکه و تسهیل استقرار زنجیره‌های جانبی، طرح بهینه سازی را در اواسط ماه سپتامبر آغاز خواهد کرد.

در اوایل ماه آگوست بنیانگذار ترون، جاستین سان (Justin Sun)، مدعی شد که اولین نسخه Sun Network امکان ۱۰۰ برابر مقیاس پذیری، ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز بروی زنجیره‌های جانبی، بازه زمانی طولانی تر برای اجرای قراردادهای هوشمند و امکان برداشت و واریز وجه بین زنجیره ای را فراهم می‌آورد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.