بنیاد ترون طرح باز خرید 20 میلیون دلاری خود را اعلام کرد

بنیاد ترون با انتشار پستی در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که قصد دارد بزرگ‎ترین طرح بازخرید توکن ترون (TRX) را با پوشش گسترده در بازار ثانویه مدیریت کند. قرار است که این طرح بازخرید به صورت چند مرحله‎ای و در مجموع با ارزش 20 میلیون دلار، طی یک سال صورت پذیرد.

0 81

طرح باز خرید 20 میلیون دلاری بنیاد ترون : بنیاد ترون (Tron Foundation) با انتشار پستی در وبلاگ رسمی خود در تاریخ 25 ژوئن، طرح باز خرید 20 میلیون دلاری خود را اعلام کرد.

طبق گزارش‎ها این بازخرید، ابتکاری به منظور تقویت فعالیت‎های اجتماعی و ثبات بازار است.

طبق این پست، این شرکت قصد دارد که بزرگ‎ترین طرح بازخرید توکن ترون (TRX) را با پوشش گسترده در بازار ثانویه مدیریت کند. قرار است که این طرح بازخرید به صورت چند مرحله‎ای و در مجموع با ارزش 20 میلیون دلار، طی یک سال صورت پذیرد.

در تاریخ 1 ژانویه سال 2020، بنیاد ترون میزان دارایی TRX خود را اعلام خواهد کرد؛ با این حال از سوی دیگر این شرکت گفته است که هیچ طرح خاصی برای میزان قفل نشده TRX ندارد.

ترون، بنیادی‏ست که به منظور توسعه و نگهداری شبکه توزیع شده ترون تأسیس شد. سکه TRX ابتدا در شبکه اتریوم (Ethereum) ایجاد شده و از طریق پروتکل ERC-20 توسعه داده شد؛ اما پس از مدتی از این شبکه انتقال داده شد و به یک رمز ارز مستقل مبتنی بر پروتکل ترون تبدیل گردید.

در اوایل ماه ژوئن ترون اعلام کرد که به زودی پلتفرم مبتنی بر بلاک چین خود تحت عنوان اودیسه (Odyssey) را به نسخه 3.6 ارتقا خواهد داد. طبق گزارش‎های منتشر شده، اودیسه 3.6 شامل ویژگی‎های جدیدی نظیر امنیت و ثبات بهبودیافته است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.