ترون : ارتقای مین نت ترون به منظور افزایش امنیت و راحتی طراحی شده است

طبق اعلامیه منتشر شده از سوی شرکت ترون، اودیسه (Odyssey)، مین نت پلتفرم بلاک چینی ترون ، به زودی به نسخه‌ ۳.۶ ارتقاء خواهد یافت. طبق گزارش‌ها، پلتفرم ادیسه ۳.۶ دارای ویژگی‌های جدیدی‌ست که ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را آسان‎تر ساخته و همچنین شبکه را در مقابل کاربران مخرب محافظت می‌نماید.

0 108

طبق اعلامیه رسمی منتشر شده از سوی بنیاد ترون (TRON) در تاریخ ۱۸ ژوئن، اودیسه (Odyssey)، مین نت پلتفرم بلاک چینی ترون، به زودی به نسخه‌ ۳.۶ ارتقاء خواهد یافت.

شبکه ترون قصد دارد پلتفرمی برای ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) متمرکز بر سرگرمی و بازی باشد. همانطور که در این اعلامیه آمده است، توسعه دهندگان می‎توانند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را بر بستر پروتکل ترون و همچنین ماشین مجازی ترون (Tron Virtual Machine)، ایجاد نمایند.

طبق گزارش‌ها، پلتفرم ادیسه ۳.۶ دارای ویژگی‌های جدیدی‌ست که ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را آسان‎تر ساخته و همچنین شبکه را در مقابل کاربران مخرب محافظت می‌نماید. طبق گزارش‌ها، اهداف این بروزرسانی جدید شامل موارد زیر است:

پیاده‎سازی یک سرور ایونت داخلی سبک‎تر، که موجب می‎گردد توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در صورت تمایل به استفاده از این ویژگی، به راحتی سرویس‌های ایونت خود را سفارشی کنند. این پیاده سازی در نهایت موجب افزایش سطح بررسی داده‎های پروتکل شده و از ورود اطلاعات مخرب به زنجیره جلوگیری می‎کند.

این بروزرسانی همچنین برخی از پیشرفت‌های معمول نظیر بهبود امنیت و پایداری را بر سایر بخش‌های بلاک چین اعمال می‌کند.

این پست همچنین یادآور می‌شود که بلاک چین عمومی ترون قادر است ده‌ها هزار تراکنش در ثانیه (TPS) را به انجام رساند. طبق گزارشی که در وبسایت رسمی ترون منتشر شده، این شبکه با انجام بی‌وفقه‌ی ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه، شبکه اتریوم (ETH) با ۲۵ TPS و بیت کوین (BTC) با ۳ تا ۶ TPS را به حاشیه رانده است.

طبق گزارش کوین تلگراف، جاستین سان (Justin Sun) مدیرعامل ترون اعلام کرده است که نسخه ۳.۱ اودیسه، نسبت به اتریوم و بیت کوین سرعت بسیار بیشتری دارد. سان در هنگام معرفی پروژه خود در توئیتر، اعلام کرد:

ترون ۲۰۰ برابر سریع‌تر از اتریوم و ۱۰۰ برابر ارزان‎تر از EOS است. این هدیه‌ی من به کاربران و توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز است!

 منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.