TradingView یک خطای تحلیلی را به مدت ۵ سال نادیده گرفته بود!

یکی از تحلیل‌گران امواج الیوت با نام کاربری Cryptoteddybear با انتشار توئیتی اعلام کرد که سرویس تحلیل نمودار محبوب تریدینگ ویو (TradingView) در ابزار تحلیل تکنیکال سطوح اصلاحی فیبوناتچی خود دارای یک خطای پنج ساله بوده است. حساب رسمی توئیتر شرکت تریدینگ ویو در پاسخ به توئیت وی اعلام کرد که این موضوع مورد بررسی قرار گرفته است.

0 238

طبق توئیتی که از سوی یکی از تحلیل‌گران امواج الیوت (Elliott wave) با نام کاربری Cryptoteddybear در تاریخ ۱۳ ژوئن منتشر شده است، سرویس تحلیل نمودار محبوب تریدینگ ویو (TradingView) در ابزار تحلیل تکنیکال سطوح اصلاحی فیبوناتچی خود دارای یک خطای تحلیلی پنج ساله بوده است.

قاعده‌ی امواج الیوت، یکی از انواع روش‌های تحلیل تکنیکال است که با نگاه به الگوهای تکرار شونده، به پیش‌بینی قیمت‌ها در بازارهای مالی کمک می‌کند.

این تحلیل‌گر در ویدیوئی که در یوتیوب قرار داده است، توضیح می‎دهد که ابزار تحلیل سطوح اصلاحی فیبوناتچی، در نمودارهای لگاریتمی (که بسیار مورد توجه معامله‌گران است)، محاسبات را به صورت خطی انجام می‎دهد. حساب رسمی توئیتر شرکت تریدینگ ویو در پاسخ به توئیت وی اعلام کرد که این موضوع مورد بررسی قرار گرفته است. Cryptoteddybear در پاسخ به این توئیت گفت:

« [email protected] ممنون از این‌که بلأخره این موضوع را جدی گرفتید.»

گزارش‌های اولیه‌ی این باگ که پنج سال پیش (در ماه نوامبر ۲۰۱۴) در getsatisfaction (پلتفرم جامعه‌ی مصرف کنندگان) منتشر شده بود، از سوی این شرکت نادیده گرفته شده بود. گزارش دیگری که در سوم ژوئن سال ۲۰۱۷ در همان پلتفرم ثبت شد، با پاسخ حساب رسمی تریدینگ ویو روبرو شد:

«سلام حق با شماست؛ ما برای حل این مشکل برنامه ریزی کرده‌ایم. از بابت یادآوری این موضوع متشکریم.»

با این حال، ظاهراً این مشکل هنوز هم حل نشده است. Cryptoteddybear مدعی‎ست که یکی از نمایندگان این شرکت در گفتگو با وی اظهار داشته است که از کارشناسان مربوطه درخواست کرده تا اولویت رسیدگی به این مشکل را افزایش دهند.

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، سرویس تریدینگ ویو از جمله پلتفرم‌هایی‌ست که شاخص «CIX100» (یک شاخص تحلیلی مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشخیص قوی‎ترین عملکرد در میان رمز ارزها و توکن‌ها) را به قابلیت‌های خود افزوده است.

در ابتدای ماه جاری شرکت کوین متریکز (Coin Metrics)، تحلیل‌گر بازار رمز ارزها، اعلام کرد که شرکت Bletchley Indexes (پلتفرم شاخص دارائی‌های رمز ارز) را به خدمت گرفته و قصد دارد شاخص‌های هوشمند بتای رمز ارزها را راه‌اندازی نماید.

منبع

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.