تام لی : رکورد قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019 شکسته خواهد شد

تام لی (Tom Lee)، تحلیلگر ارشد استراتژی بازار در شرکت تحقیقاتی Fundstrat Global Advisors، اعتقاد دارد که بیت کوین تبدیل به مقصد امنی برای سرمایه گذاران شده است.

0 148

رکورد قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019 شکسته خواهد شد

هنگامی که در یک مصاحبه با شبکه اقتصادی Fox از تام لی پرسیده شد که “آیا بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن است؟”، وی با تاکید بر موضع خود اظهار داشت:

بله، شما می‌توانید این موضوع را با نگاهی به بازارهای مالی آشفته ببینید. هرگاه بازار آشفته می‌شود، قیمت بیت کوین به شدت بالا می‌شرود، چراکه مردم سعی دارند از هر طریقی از سرمایه خود محافظت کنند.

بیت کوین گزینه مناسبی برای یک سرمایه گذاری امن است

لی در ادامه افزود “پیشرفت بیت کوین در سال جاری بسیار مطلوب بوده است”. او یادآور شد که در دسامبر سال پیش قیمت هر سکه حدود 3000 دلار بوده ولی هم اکنون به 10 تا 12 هزار دلار رسیده است.

این تحلیلگر به این نکته اشاره کرد که ارزش بیت کوین “با سهام و اوراق بهادار غیر مرتبط است، بنابراین گزینه خوبی برای سرمایه گذاری و تجارت تامینی بحساب می‌آید.” طبق اظهارات لی، قیمت بیت کوین هم اکنون در حالت ثبات قرار دارد ولی تا پایان سال 2019 افزایش چشمگیری را تجربه خواهد کرد. وی افزود:

من معتقدم قیمت بیت کوین تا پایان سال بسیار بالاتر رفته و رکورد جدیدی ثبت خواهد شد. بنظرم هرکسی باید حداقل 1 یا 2 درصد در بیت کوین بعنوان یک سرمایه مطمئن در شرایط نابسامان اقتصادی، سرمایه گذاری کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.