اولین صرافی عرضه کننده توکن های تلگرام مشخص شد

صرافی رمز ارز نه چندان شناخته شده Blackmoon ، با همکاری با کمپانی سوئیسی Gram Vault ، اولین صرافی خواهد بود که توکن‌های Gram تلگرام را عرضه خواهد کرد.

0 162

صرافی رمز ارز Blackmoon جزو اولین صرافی های عرضه کننده توکن های تلگرام که قرار است به زودی عرضه شود، خواهد بود . سرگی وسین (Sergey Vasin) مدیر ارشد صرافی بلک‌مون (Blackmoon) در این زمینه گفت:

صرافی بلک‌مون از این همکاری بسیار خوشنود است و برای عرضه به موقع این توکن‌ها تمام تلاشش را خواهد کرد. بنابراین کاربران ما نخستین افرادی خواهند بود که به این رمز ارز پر طرفدار دسترسی خواهند داشت.

براساس گزارش ارائه شده از سوی شرکت اقتصادی Finance Magnates، صرافی بلک‌مون که در جزیره کیمن (Caymans) قرار دارد، با امکان خرید توکن‌های تلگرام از طریق کارت‌‌های بانکی قصد دارد نقدینگی را افزایش دهد.

واسین اظهار داشت:

صرافی بلک‌مون به کاربران امکان این را خواهد داد تا با کارت‌های بانکی خود بتوانند رمز ارز گرام را خریداری نمایند، پیشنهادی که در ماه‌های نخست عرضه این توکن بسیار بی نظیر خواهد بود.

مطابق با این همکاری، توکن‌های گرام از حساب شرکت Gram Vault مستقیما به صرافی بلک‌مون منتقل شده که برای معامله کنندگان “نقدینگی فوری و بالایی” را تضمین می‌کند.

با راه اندازی شبکه اصلی بلک‌مون، این صرافی تبدیل به تنها مکانی می‌شود که رمز ارز Gram را مستقیما از جانب سرمایه گذاران قانونی شبکه باز تلگرام (Telegram Open Network TON) به فروش می‌رساند.

وسین در مصاحبه خود با سایت CoinDesk گفت:

صرافی‌هایی که پیش از این اعلام به فروش Gram کرده اند، فهرستی از مشتقات این رمز ارز را در فهرست خود قرار داده‌اند. این مساله برای ما اهمیت ندارد، چرا که در نهایت این صرافی‌ها برای تحقق وعده‌های خود به کاربران به نقدینگی نیاز دارند و برای خرید Gram به ما مراجعه خواهند کرد.

وی همچنین در مورد قیمت این توکن پس از ثبت در فهرست رمز ارزهای صرافی بلک مون، پیش بینی کرد که قیمت آن احتمالا ۳ دلار خواهد بود.

تعداد کاربران این صرافی در حال حاضر ۳۸۰۰ است که چندان چشمگیر نیست، اما وسین اطمینان دارد این رقم پس از عرضه توکن‌ها تا ۱۵۰۰۰ نفر افزایش خواهد داشت.

صرافی بلک‌مون که شاخه رمز ارز گروه مالی قبرسی Blackmoon است، در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و هنوز در این صنعت نام شناخته شده ای نیست. با این حال با مشارکت با Gram Vault شانس بالایی برای موفقیت دارد، زیرا این شرکت معتبر سوئیسی از بزرگترین سرمایه گذاران تلگرام بوده که ۱.۷ میلیارد دلار در عرضه اولیه سکه آن همکاری کرده است. بعضی از گزارشات حاکی از آن است که بنیانگذار این صرافی، ایلیا پرکوپسکی (Ilya Perekopsky) معاون شرکت تلگرام است.

گفته می‌شود این توکن پیش از مهلت اعلام شده خود یعنی ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ رونمایی شود. بر اساس گزارشات پیشین، تلگرام پس از عرضه شبکه آزمایشی TON و نرم افزار node مرتبط با آن، بلاک چین اختصاصی خود را عرضه خواهد کرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.