تلگرام نسخه آزمایشی کیف پول Grams را عرضه کرد

نسخه آزمایشی کیف پول رمز ارز تلگرام با نام گرامز والت (Grams Wallet)، هم‌‌اکنون برای سیستم عامل‌‌های مک، ویندوز و اوبونتو موجود و کد منبع آن نیز منتشر شده است.

0 140

تلگرام، نسخه آزمایشی کیف پول رمز ارز خود با نام گرامز والت (Grams Wallet) را منتشر کرد. کاربران تلگرام حالا می‌‌توانند کلاینت کیف پول آزمایشی را از وب‌‌سایت دانلود کنند، یک آدرس بسازند و کلیدهای خصوصی‌‌شان را دریافت کنند و همچینین در اپلیکیشن و از طریق یک ربات خاص تلگرام به نام TestTonBot درخواست توکن بدهند و آن‌‌ها را آزمایش کنند.

ربات TestTonBot کاربران را دعوت می‌‌کند تا با درخواست 5 تا 20 توکن به آدرس ایجاد شده در اپلیکیشن، خدمات و سرویس‌‌ها را آزمایش کنند. پس از اینکه کاربران مقدار مشخصی توکن درخواست کردند، ربات پیش از اینکه پیامی جداگانه مبنی بر اینکه گرام‌‌های آزمایشی به کیف پول واریز شده است، شما را از شروع اجرای درخواست خبردار می‌‌کند.

پیگیری تراکنش‌‌ها در نسخه آزمایشی TON

تراکنش‌‌های آزمایشی در اکسپلورر آزمایشی شبکه باز تلگرام (TON) قابل مشاهده است و جزییاتی مثل زمان و مقدار تراکنش، آدرس (فرستنده) کیف پول TestTonBot و آخرین تراکنش ثبت‌‌شده را نشان می‌‌دهد.

اکسپلورر آزمایشی TON و نرم‌‌افزار گره (node) در 6 سپتامبر 2019 به‌‌عنوان مراحل آماده‌‌سازی برای برنامه‌‌های پیشتر رهاشده تلگرام منتشر شدند که قرار بود رمز ارز گرام را در اواخر ماه اکتبر عرضه کنند. پش از آنکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در تاریخ 11 اکتبر، پیش‌‌فروش 1.7 میلیارد دلاری توکن گرام را غیرقانونی اعلام کرد، اجرای برنامه به تعویق افتاد.

نسخه آزمایشی کیف پول Grams در حالی عرضه می‌شود که در تاریخ 19 اکتبر، دادگاه بخش جنوبی نیویورک جلسه شنود درباره پرونده قضایی SEC علیه TON را به تاخیر انداخت. این جلسه به تاریخ 18-19 فوریه موکول شده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.