توکن های تلگرام دو ماه دیگر به بازار می‌آیند

اپلیکیشن تلگرام، رمز ارز خود به اسم Gram را در ماه اکتبر عرضه می‌کند. تلگرام با عرضه Gram در ماه اکتبر از فیسبوک و بانک چین که هر کدام در حال توسعه رمز ارز خود هستند، پیشی خواهد گرفت.

0 99

طبق گزارش نشریه نیویورک تایمز در ۲۷ آگوست، سه نفر از سرمایه گذاران در عرضه اولیه سکه (ICO) تلگرام گفته اند که اولین مرحله از توزیع توکن‌های تلگرام دو ماه دیگر آغاز می‌شود. هدف بلند مدت مدیران تلگرام این است که توکن Gram را برای تقریباً ۳۰۰ میلیون کاربر تلگرام قابل دسترسی کنند.

اگر این امر محقق شود تلگرام قادر خواهد بود در عرضه اولیه توکن‌ها از لیبرای فیسبوک سبقت بگیرد. همانطور که در روزنامه نیویورک تایمز نوشته شده است، درمورد جزییات فنی توکن Gram اطلاعات زیادی منتشر نشده و در مقایسه با لیبرای فیسبوک، توجه سازمان‌های نظارتی را به خود جلب نکرده است.

در انتظار بررسی‌های نظارتی

هنوز مشخص نیست که تلگرام برای راضی کردن مقاماتی که نگران جایگزین شدن ارزهای فیات با رمز ارزها هستند، چه برنامه هایی دارد. اما پیش از این نیز تلگرام با مشکلات متعددی روبرو بوده است.

طبق گزارش سایت Cointelegraph، در حالی که چندین نهاد در پی فروش غیر رسمی توکن‌های Gram تلگرام با قیمت‌های سرسام آوری هستند، این شرکت مرحله عمومی ICO خود را لغو کرده است.

همینطور انتظار می‌رود که تلگرام بتواند رمز ارز بانک مرکزی چین را نیز شکست دهد. این رمز ارز یکی دیگر از رقبای Libra است که در هفته گذشته اعلام کرد مرحله نخست انتشار رمز ارز خود را در ۱۱ نوامبر سال جاری آغاز خواهد کرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.