در پی توقیف توکن تلگرام ، عرضه این رمز ارز به تعویق خواهد افتاد

پس از صدور حکم توقیف فروش توکن‌های “غیر قانونی” TON از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، تلگرام احتمالا تاریخ عرضه رمز ارز بومی خود را که قرار بود ۳۱ اکتبر باشد، عقب خواهد انداخت.

0 111

پس از صدور حکم توقیف عرضه و فروش توکن های “غیر قانونی” تلگرام (TON) از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، تلگرام احتمالا تاریخ عرضه رمز ارز بومی خود را که قرار بود ۳۱ اکتبر باشد، عقب خواهد انداخت.

طبق آنچه سایت خبری بلومبرگ در روز دوشنبه منتشر کرد، شرکت تلگرام با ارسال یادداشتی به سرمایه گذاران خود از وجود راهکارهایی برای حل و فصل توقیف موقت توکن تلگرام از سوی SEC خبر داد. یکی از این راهکارها عرضه مجدد توکن ها پس از ۳۱ اکتبر اعلام شده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، جمعه هفته پیش در یک اقدام اضطراری، فروش و توزیع توکن های Gram تلگرام در آمریکا را توقیف کرد.

طبق اعلامیه SEC ، تلگرام بدون ثبت توکن خود در سازمان اوراق بهادار، اقدام به فروش و عرضه ۲.۹ میلیارد توکن Gram در سراسر جهان کرده که بیش از ۱ میلیارد از آنها را سرمایه گذاران آمریکایی تشکیل می‌دهند.

مین نت (MainNet) شبکه باز تلگرام قرار بود پیش از ۳۱ اکتبر راه اندازی شود.

تلگرام در آخرین مکاتبه خود با سرمایه گذاران اظهار داشت که این شرکت از یک سال پیش با SEC درباره پروژه TON مشغول مذاکره بوده است. در متن این مکاتبه آمده است:

“با وجود چنین شرایطی، این اقدام قانونی SEC علیه این پروژه، ما را متعجب و نا امید کرد.”

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.