والپیپر موبایلی (Crypto Bubbles) که قیمت کوین محبوب‌تان را به شما نشان می‌دهد

اگر می‌خواهید به صورت لحظه‌ای و به آسان‌ترین شکل ممکن از تغییرات قیمت رمز ارزهای محبوب خود مطلع شوید، ما به شما اپلیکیشن Crypto Bubbles را پیشنهاد می‌کنیم. این برنامه قیمت کوین‌های مختلف را روی صفحه اصلی دستگاه برای شما به نمایش در می‌آورد.

0 92

سرمایه‌گذاران رمز ارز همیشه می‌خواهند در جریان آخرین اتفاقات و نوسان‌هایی باشند که باعث تغییر ارزش دارایی‌های آن‌ها می‌شود. اکنون به تازگی والپیپر جدیدی موسوم به Crypto Bubbles ساخته شده که به شما اجازه می‌دهد قیمت ارزهای مختلف و محبوب خود را در یک نگاه زیر نظر داشته باشید.

قیمت رمز ارزها را مستقیما روی صفحه خانگی موبایل خود ببینید

Crypto Bubbles اپلیکیشن ساده‌ای برای دستگاه‌های اندرویدی است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد تغییرات قیمت رمز ارزها محبوب خود را در هر لحظه زیر نظر داشته باشند. کاربران می‌توانند از میان ۱۲۰۰ رمز ارزی که در این اپلیکیشن پشتیبانی شده حداکثر ۷ رمز ارز را انتخاب کنند. سپس قیمت این ارزها در صفحه خانگی یا لاک اسکرین دستگاه به صورت زنده نمایش داده می‌شود.

تفاوت قیمت در بازه‌های زمانی مشخص با درصدهای مختلف به نمایش در می‌آید و این درصدها در تعیین اندازه و رنگ حباب‌ها تاثیر مستقیم دارند. نسخه رایگان این نرم‌افزار می‌تواند تغییرات قیمت را به صورت 7/24 به شما نشان دهد، و در نسخه پولی آن هم اطلاعات ۳۰ روزه‌ رمز ارزها در دسترس است.

والپیپر موبایلی که قیمت کوین محبوب‌تان را به شما نشان می‌دهد

در بخش تنظیمات این اپلیکیشن می‌توانید Crypto Bubbles را کمی شخصی‌سازی کنید. برای مثال، معامله‌گران قادرند با انتخاب نرخ فریم بر ثانیه میزبان مصرف باتری اپلیکیشن را کنترل کنند. یا با تعیین بازه‌های زمانی آپدیت اطلاعات (مثلا هر ۵ دقیقه) کنترل بیشتری بر عمر باتری گوشی خود داشته باشند.

کاربران می‌توانند اطلاعاتی را که می‌خواهند درون حباب‌ها نشان داده شود انتخاب کنند. نسخه رایگان Crypto Bubbles از دو ارز فیات دلار و یورو پشتیبانی و از آن به عنوان مرجعی برای محاسبه‌ تغییرات قیمت استفاده می‌کنند.

برای دسترسی به امکانات و گزینه‌های بیشتر برای نسخه‌ پولی Crypto Bubbles را تهیه کنید. اگر قصد آزمایش این برنامه را دارید می‌توانید ابتدا نسخه‌ رایگان آن را امتحان نمایید، سپس تنظیمات پروفایل خود را به نسخه‌ پولی آن منتقل کنید.

منبع

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.