Skrill چیست؟

Skrill یک سامانه‌ پرداخت مناسب و آسان است و کارمزدهای بالایی را برای ارسال و برداشت پول به دنبال دارد. جهت انتقال پول از طریق این سایت تجارت الکترونیک (e-commerce)، شما یک حساب رایگان Skrill ساخته و با استفاده از یک انتقال الکترونیکی یا کارت اعتباری وجه را به کیف پول Skrill واریز می‌کنید. می‌توانید وجوه خود را برداشت کرده و در یک حساب بانکی بریزید یا به کیف پول دیگر کاربران Skrill پول ارسال کنید. Skrill می‌تواند پول شما را به ۴۰ واحد پولی تبدیل کند و سقف بلندی برای مقدار انتقال در اختیار می‌گذارد.

0 121

نام محصول Skrill

 

بیشترین مقدار انتقال نامحدود

روش‌های انتقال آنلاین، از حساب بانکی به حساب بانکی

گزینه‌های انتقال پرداخت‌های منظم، پرداخت‌های یگانه

خدمات به مشتری موبایل، ایمیل

واحدهای پولی در دسترس دلار آمریکا (USD)

ارسال پول به حساب کیف پول دیجیتال دوستتان

Skrill یک سرویس تجارت الکترونیک و انتقال پول امن است. همانند Paypal و Circle، پلتفرم SKrill به گونه‌ای طراحی شده که درک آن برای افراد تازه آشنا شده با انتقال پول و کیف پول‌های دیجیتال، آسان باشد.

از حساب آنلاین خود یا اپلیکیشن موبایل Skrill، به کاربران داخلی پول ارسال کنید یا پولتان را به بیش از ۴۰ واحد پولی تبدیل کنید. اگر برای انتقال پول خود نیاز به کمک داشتید، با بخش خدمات مشتری که هر روز هفته ۲۴ ساعته آماده‌ی پاسخ گویی هستند تماس بگیرید یا به FAQ تعاملی آنلاین سر بزنید. اما حواستان به هزینه‌های زیاد باشد.

نکات برجسته

 • از جزئیات حساب بانکی دوستتان اطلاع ندارید؟ تنها با آدرس ایمیل آن‌ها به راحتی پول ارسال کنید.
 • انجام دادن پرداخت‌ها بدون نیاز به بیرون کشیدن کیف پول به وسیله‌ی یک خرده فروش الکترونیکی (e-retailer) که امکان چک کردن Skrill را در اختیار می‌گذارد.

برای ارسال پول با Skrill چقدر باید بپردازم؟

علاوه بر کارمزد تبدیل واحد Skrill، شما یک کارمزد انتقال نیز می‌پردازید که برابر است با ۱.۹% از کل مبلغ انتقال، تا سقف ۲۰ دلار. Skrill به طور خودکار این کارمزدها را از مقدار دریافت شده توسط دوست یا عضو خانواده‌تان کم می‌کند. همچنین برای برداشت پول از حساب خود نیز هزینه پرداخت می‌کنید.

 • ۱.۹% کارمزد تراکنش
 • ۳.۹۹% کارمزد تبدیل واحد پول
 • تا ۷.۵% هزینه‌ی برداشت (بسته به روش پرداخت متفاوت است)

برای مثال، اگر بخواهید ۱۰۰۰ دلار را از حساب Skrill خود به دوستتان در پادشاهی انگلستان ارسال کنید، Skrill 1.9% کارمزد تراکنش (۱۹ دلار) و ۳.۹۹% کارمزد تبدیل واحد پول (۳۹.۹۰ دلار) را از کل مبلغ کم می‌کند. دوست شما ۹۴۱.۱۰ دلار دریافت خواهد کرد.

همچنین کارمزدهایی نیز برای بارگذاری وجه در حساب Skrill شما وجود دارد. قیمت آن به روشی که استفاده می‌کنید بستگی دارد:

 • انتقال بانکی: رایگان
 • ACH:۶%
 • کارت اعتباری: ۲.۹%
 • کارت پی سیف: ۷.۵%

نرخ‌های تبدیل واحد

نرخ‌های تبدیل واحد Skrill می‌توانند بیشتر از سرویس‌های در حال رقابت باشند. این سامانه ۳.۹۹% به آنچه که “نرخ تبدیل واحد عمده فروشی  Skrill’s wholesale exchange rate)” Skrill)می‌نامد، اضافه می‌کند. جهت مقایسه، TransferWise نرخ متوسط بازار (mid-market rate) را برای بیشتر انتقالات بین‌المللی در نظر می‌گیرد و PayPal معمولا ۲.۵% بیشتر از نرخ متوسط بازار هزینه درخواست می‌کند.

Skrill چه نوعی از انتقالات را پشتیبانی می‌کند؟

Skrill امکان انتقالات یگانه (one-off transfers) را دراختیار می‌گذارد. شما گزینه‌هایی را برای واریز وجه در کیف پول و برداشت پول از آن دارید، از قبیل:

روش‌های واریز. وجه را مستقیما از حساب بانکی خود، کارت اعتباری یا debit card، یک حساب SWIFT یا یک کیف پول دیجیتال دیگر به کیف پول Skrill خود واریز کنید.

روش‌های برداشت. دریافت کننده‌ی شما (که ممکن است خودتان باشید) می‌تواند وجهی که از یک کیف پول Skrill از طریق انتقال الکترونیکی، تراز یک کارت اعتباری یا حساب SWIFT (بسته به موقعیت مکانی دریافت کننده) به یک حساب بانکی واریز شده است را برداشت کند.

مقادیر کمینه و بیشینه‌ انتقال

Skrill مقدار کمینه‌ی انتقال را تعیین نکرده است. بسته به تایید حساب شما، مقدار بیشینه‌ی انتقال می‌تواند بین ۱۳۵ تا ۲۵,۰۰۰ دلار در ماه تغییر کند. معمولا می‌توانید با استفاده از شماره‌ی ملی خود (Social Security Number) حسابتان را سریعا تایید کنید.

مزایا و معایب

مزایا

 • سیستم ملموس. Skrill یک پلتفرم ساده است که کار با آن برای افراد تازه آشنا شده با انتقالات پول ساده است.
 • خدمت رسانی به تعداد زیادی از کشورها. اگرچه در همه‌ کشورها در دسترس نیست، Skrill امکان انتقال را در گستره‌ی جهان فراهم می‌کند.
 • مقادیر انتقال بیشینه و کمینه‌ مطلوب. بدون داشتن مقدار کمینه و با مقدار بیشینه تا سقف ۲۵,۰۰۰ دلار کمتر رقیبی وجود دارد که بتواند Skrill را در این زمینه شکست دهد.

معایب

کارمزدهای بالا. راحتی کار با این سامانه هزینه دارد که عبارت است از تعداد زیاد کارمزدها از قبیل کارمزد تبدیل واحد پول

نیاز به ID صادر شده توسط دولت. این نیازمندی می‌تواند کاربران بدون ID دولتی را بترساند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.