SBIVC، صرافی رمز ارز هلدینگ SBI، در اولین سال مالی خود به سود رسید

صرافی SBIVC که در سال ۲۰۱۸ توسط غول خدمات مالی توکیو، هلدینگ SBI راه‎اندازی شد، گزارش داد که در بازه زمانی آوریل ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹ پیش از محاسبه مالیات، به سودی معادل ۳۶۰ میلیون ین ژاپن (معادل ۳.۲ میلیون دلار) دست یافته است.

0 96

طبق گزارش کوین تلگراف در ۲۶ آوریل، صرافی رمز ارز جدید SBIVC) SBI Virtual Currencies) در اولین سال پس از راه‎اندازی، به سوددهی رسید.

صرافی SBIVC که در سال ۲۰۱۸ توسط غول خدمات مالی توکیو، هلدینگ SBI راه‎اندازی شد، گزارش داد که در یازه زمانی آوریل ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹ پیش از محاسبه مالیات، به سودی معادل ۳۶۰ میلیون ین ژاپن (معادل ۳.۲ میلیون دلار) دست یافته است.

SBI همچنین در گزارش اخیر مالی خود، تعدادی از اعلامیه‎های مهم این شرکت را نیز منتشر نمود. به عنوان مثال SBI اعلام کرد که در نظر دارد در اواخر سال جاری عرضه توکن‎های اوراق بهادار (STO) را راه‌اندازی کند. همچنین در این اعلامیه آمده است که این شرکت در انتظار بازنگری در دستورالعل‎های مالی و فعالیت صرافی‎هاست که طبق برنامه‌ریزی‎ها قرار است در ماه ژوئن ۲۰۱۹ انجام شود.

SBI همچنین اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای ادامه گسترش شعبه جدید التأسیس این هولدینگ تحت عنوان SBIMC (تراشته‎های ماینینگ SBI) است که انتظار می‎رود شاهد افزایش هش ریت ماینینگ باشد.

علاوه بر این SBI اعلام کرد که به تقویت روابط خود با شریک اصلیش در صنعت کریپتو، یعنی شرکت ریپل (شرکت پشتیبان رمز ارز XRP، سومین رمز ارز بزرگ دنیا از نظر ظرفیت بازار)، ادامه خواهد داد. گفتنی‌ست که یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره SBI، اخیراً به عنوان مدیر اجرائی ریپل لبز (Ripple Labs) منصوب شد و طی سخنانی تمایل خود را برای همکاری این دو شرکت با یکدیگر ابراز نمود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از گزارش مالی جدید SBI، صرافی SBIVC ابتدا در اواخر سال ۲۰۱۷ به عنوان یک کسب و کار ثبت شد و در آوریل سال ۲۰۱۸ خبر راه‎اندازی آن اعلام شد. این صرافی سپس در ماه ژوئن ۲۰۱۸ با تعداد محدودی از اوردرها شروع به کار کرد و در جولای ۲۰۱۸ به‎طور رسمی افتتاح حساب در آن آغاز شد.

همان‎طور که پیش‌تر گزارش شد، SBIVC ابتدا کار خود را با پشتیبانی از رمز ارزهای اصلی نظیر بیت کوین (BTC)، اتر ,ETH، XRP و بیت کوین کش (BCH) آغاز کرد. در اواسط ماه آوریل، این صرافی رسماً برنامه‌های خود را برای حذف بیت کوین کش از لیست معاملاتی خود اعلام کرد.

بعدها مدیران اجرائی SBI تصریح کردند که حذف BCH از این صرافی، هیچ ارتباطی با حذف بیت کوین SV (هاردفورک بحث برانگیز BCH) از تعدادی از صرافی‎های رمز ارز غیرژاپنی ندارد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.