SBI پانزده میلیون دلار در کیف‌پول رمز ارزی سرمایه گذاری می‌کند

مطابق خبری که از سوی رسانه‌ها ، کیف‌پول ارز رمزنگاری شده BRD توانسته است که ۱۵ میلیون دلار در دور دوم جمع‌آوری سرمایه خود که توسط SBI پشتیبانی شد، بدست آورد.

0 85

SBI Crypto Investment، یک شرکت تابعه از SBI Holdings و مستقر در توکیو است که در جریان جمع‌آوری سرمایه با شرکت‌های مختلف همکاری می‌کند. BRD تاکید می‌کند که این شرکت موجب تسریع گسترش بین‌المللی و مقیاس پلتفرم آن فناوری خواهد شد.

در بیانیه مطبوعاتی BRD اعلام شده است که خرید ارزهای رمزنگاری شده با استفاده از برداشت مستقیم (Single Euro Payments Area) در بازار اروپا از طریق مشارکت ارائه‌کنندگان روش‌های پرداخت کرپتو Coinify انجام خواهد شد. در سپتامبر ۲۰۱۸، کیف‌پول کرپتو Abra پشتیبانی از حساب‌های بانکی SEPA را برای کاربران فعال کرد.

Single Euro Payments Area

هفته گذشته SBI Holdings اعلام کرد سرمایه‌گذاری افشا نشده‌ای را در شرکت کرپتو Breadwinner AG، که توسعه‌دهنده کیف‌پول ارزهای رمزپایه در تلفن‌های همراه BRD انجام داده است. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که BRD در بیش از ۱۷۰ کشور جهان در دسترس است و ۱.۸ میلیون کاربر تلفن همراه دارد، همچنین در مجموع ۵۵ میلیون دلار در سرمایه‌ و ۶ میلیارد دلار در در این پلتفرم نگهداری می‌شود.

گروهSBI یک مجموعه مالی در خارج از ژاپن است که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد، این مجموعه طیف وسیعی از خدمات مالی از جمله بانکداری، بیمه و امور مرتبط با اوراق‌بهادار را انجام می‌دهد. این هولدینگ پیش از این نیز در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه‌گذاری کرده است. پروژه‌هایی که SBI در آن سرمایه‌گذاری کرده است عبارت از sphere، astRoots و VCTRADE هستند.

همچنین در اکتبر سال گذشته با سرویس رمزنگاری دانمارکی Sepior ApS برای توسعه کیف‌پول اختصاصی خود همکاری کرده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.