بیش از ۱۳ میلیون دلار، حاصل دور جدید جذب سرمایه صرافی کراکن

صرافی رمز ارز کراکن با جذب بیش از ۱۳ میلیون دلار سرمایه در پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین BnkToTheFuture، موفق‎ترین جمع‌آوری سرمایه از طریق مشارکت کنندگان شخصی را رقم زد.

0 81

صرافی رمز ارز کراکن (Kraken) موفق به جذب بیش از ۱۳ میلیون دلار سرمایه در پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین BnkToTheFuture گردید.

کراکن به دلیل استقبال عمومی موفق شد از ۲۲۶۴ سرمایه گذار، ۱۳.۵ میلیون دلار سرمایه جمع‎آوری کرده و از هدف اولیه ۱۰.۲ میلیون دلار خود عبور کند. کمپین جذب سرمایه کراکن (که در ۲۰۰ کشور دنیا نزدیک به چهار میلیون مشتری دارد)، موفق‎ترین جمع‌آوری سرمایه در BnkToTheFuture، از طریق مشارکت کنندگان شخصی را داشت.

همان‎طور که پیشتر گزارش شده بود کراکن در روز اول این کمپین، از حدود ۳۰۰ سرمایه گذار، بیش از ۶ میلیون دلار سرمایه جذب کرد. کراکن در پلتفرم BnkToTheFuture خود را تنها صرافی رمز ارز قانونی برای قراردادهای لحظه‎ای و آتی معرفی می‎کند که با ۸۵ میلیارد دلار ارزش معاملات تنها در سال ۲۰۱۸، نرخ رشد ترکیبی سالیانه آن به ۳۸۷ درصد رسیده است.

در ماه‎های اخیر صرافی کراکن پیشرفت‎هایی در زمینه امنیت و گسترش بین‎المللی داشته است. کراکن در اواخر ماه مارس، از راه‎اندازی سیستم احراز هویت دو مرحله‎ای (۲FA) خبر داد که اکنون برای کاربران این صرافی الزامی‎ست. این اقدام بخشی از مجموعه گسترده‎تری از تغییرات شامل نقشه راه ویژگی‎های امنیتی است که تا سال ۲۰۲۰ و بعد از آن برنامه ریزی شده، اما اکنون برای عموم قابل دسترس نیست.

کراکن در اوایل سال جاری شرکت ارائه دهنده خدمات قراردادهای آتی Crypto Facilities در انگلیس را به مالکیت خود درآورد که باعث رشد چشمگیر علاقه عمومی به محصولاتش شد. Crypto Facilities که در سال ۲۰۱۵ شروع به کار کرد، به طور کامل توسط مقامات اداره امور مالی انگلستان، قانون گذاری شده است و برای کراکن، پایگاه بزرگی در بازار اروپا محسوب خواهد شد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.