راجر ور ادعا می‌کند برای کارمزد تراکنش بیت کوین 1000 دلار پرداخته است : اشتباه یا حقیقت؟

طبق تجربه بسیاری از کاربران، زمانی که ترافیک شبکه بیت کوین بالا رفته و شلوغ می‌شود، مبلغ تراکنش در این شبکه نیز بالا می‌رود. اما اخیرا راجر ور، مدیرعامل سابق وبسایت Bitcoin.com ، ادعا کرده است که بارها برایش اتفاق افتاده که 1000 دلار به ازای کارمزد یک تراکنش بیت کوین پرداخته است. آیا چنین ادعایی حقیقت دارد؟

0 88

راجر ور، مدیرعامل سابق وبسایت Bitcoin.com و حامی سرسخت بیت کوین کش، ادعایی جنجالی را مطرح کرده است. او در یک مصاحبه ویدیویی عنوان کرده که بارها برای انجام تراکنش های بیت کوین و به عنوان کارمزد تراکنش، ۱۰۰۰ دلار پرداخت کرده است.

” تعداد دفعاتی که برای تنها یک تراکنش بیت کوین، کارمزدی به مبلغ ۱۰۰۰ دلار پرداخت کرده‌ام قابل شمارش نیست.”

جنجال دوباره راجر ور پیرامون هزینه تراکنش در شبکه بیت کوین

اما با توجه به آمار، میانگین هزینه معاملات هرگز بالاتر از ۵۵ دلار نبوده است، که آن هم در ژانویه سال ۲۰۱۸ به ثبت رسیده است. بنابراین باور این ادعا کمی دشوار است. اما آیا ممکن است که راجر مرتکب اشتباه شده باشد و به سادگی یک هزینه سفارشی برای ارسال معاملات خود تعیین کرده باشد؟ یا این که او این داستان را از خود میسازد؟

راجر ور در گذشته نیز به موضوع هزینه تراکنش بیت کوین پرداخته بود، بنابراین نظرات او پیرامون این ماجرا چندان تعجب آور نیست. در فوریه ۲۰۲۰ گزارش شده بود که راجر مخالف میزان هزینه تراکنش بیت کوین است. ظاهراً راجر این هزینه را بصورت ناعادلانه‌ای ارزان عنوان کرده بود. او گفت که این مبلغ نارضایتی و ناخشنودی ماینرها را به دنبال دارد.

بااین حال، او اکنون ادعا می‌کند که مبلغ بسیار بالایی را برای انجام تراکنش‌ها پرداخت کرده است. هزار دلار برای یک معامله تنها! نه یک بار، بلکه بارها و بارها!

راجر در صنعت رمز ارزها به عنوان یکی از حامیان پیشرو بیت کوین کش شناخته می‌شود و از ابتدا به شدت درگیر این شاخه از فورک بیت کوین بوده است.

در ماه آگوست، او به عنوان مدیرعامل از سمت خود در مجموعه Bitcoin.com در فضایی دوستانه کناره‌گیری کرد. بااین حال، وی همچنان به ترویج استفاده از بیت کوین کش ادامه می‌دهد.

اظهارات متناقض راجر این روزها بسیار گیج‌کننده است، و مشخص نیست که آیا وی تنها یک دستورکار را دنبال میکند یا خیر. هنگامی که به داده‌های شبکه نگاه می‌کنید، مشخص میشود که اتهامات او در مورد هزینه تراکنش بیت کوین با واقعیت همخوانی ندارد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.