بلاک چین تلگرام در اول سپتامبر به طور آزمایشی عرضه خواهد شد

طبق گفته یکی از سرمایه گذاران پروژه TON، بلاک چین شبکه باز تلگرام به طور آزمایشی در تاریخ ۱ سپتامبر برای عموم عرضه خواهد شد.

0 105

عرضه آزمایشی بلاک چین تلگرام در اول سپتامبر

به گفته برخی منابع خبری، بخش نرم‌افزاری گره‌های بلاک چین TON و تمام اسناد مربوط به آن در روز اول سپتامبر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. بنا به اطلاعات این منابع انتظار می‌رود که نسخه اولیه این بلاک چین شامل شاردینگ و مکانیزم های اجماع باشد.

TON اپلیکیشنی غیر متمرکز و یک پلتفرم پیام‌رسان است که توسط تیم تلگرام توسعه داده شده و قرار است با اپلیکیشن تلگرام که بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر دارد ادغام شود. این شرکت قصد دارد توکن بومی خود (Gram) را تا اواخر نیمه سوم سال ۲۰۱۹ عرضه کند.

همچنین طبق آخرین اخبار منتشر شده از این پروژه، بلاک چین تلگرام با بلاک چین اتریوم سازگار خواهد بود. الکساندر فیلاتوف (Alexander Filatov) مدیرعامل آزمایشگاه TON و عضو هیئت مدیره تلگرام اعلام کرد که آزمایشگاه TON در حال ساخت تعدادى ابزار بر روى شبکه بلاک چین تلگرام هستند که یکى از این ابزارها کامپایلر زبان سالیدیتى Solidity است که امکان ساخت نرم افزارهاى غیر متمرکز اتریوم و همچنین اجراى آن بر روى شبکه TON را فراهم خواهد کرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.