لیگ برتر انگلیس حامی بیت کوین !

پس از اعلام چندین باشگاه پرطرفدار فوتبال مانند یوونتوس، پاری سن ژرمن، اتلتیکو مادرید و تیم های لیگ برتری مانند تاتنهام، لیورپول و منچسترسیتی مبنی بر استفاده از رمز ارز و توکن در امور تجاری و طرفداری خود، حالا باشگاه واتفورد قصد دارد با استفاده از لوگوی بیت کوین (BTC) روی پیراهن بازیکنان این تیم، مردم را به خریداری کالاهای مربوط به باشگاه با استفاده از این رمز ارز تشویق کند.

0 101

لیگ برتر انگلیس حامی بیت کوین

باشگاه واتفورد در سایت خود اعلام کرد که در پی همکاری با پلتفرم Sportsbet.io ، از لوگوی معروف بیت کوین روی لباس بازیکنان این تیم استفاده خواهد شد. همچنین امکان پرداخت برای کالای مربوط به این باشگاه از طریق این رمز ارز فراهم شده است.

کمپین اطلاع رسانی در مورد بیت کوین و رمز ارز ها

بر اساس اطلاعیه باشگاه واتفورد، درج لوگوی بیت کوین در راستای حمایت از کمپین بزرگتری با موضوع ” ارتقای آگاهی مردم درباره بیت کوین و مزایای استفاده از رمز ارزها” انجام می‌شود.

جاستین لی بروک (Justin Le Brocque) رئیس بخش بازاریابی Sportsbet.io در این باره گفت که هدف این شرکت ادای دین و کمک به جامعه رمز ارز است. وی افزود:

جامعه رمز ارز از نخستین روز همواره از ما حمایت کرده، بنابراین فکر کردیم که درج لوگوی بیت کوین روی پیراهن واتفورد، هم روشی جالب برای جبران لطف آنها و هم راهی است برای اینکه پشتیبانی خود را به آنها نشان دهیم.

این طرح به صورت عمومی تامین سرمایه خواهد شد و هر کسی می‌تواند از طریق بیت کوین به جایگاه ویژه و یا کالاهای انحصاری این باشگاه دسترسی داشته باشد. جاستین لی بروک اعلام امیدواری کرد که این ابتکار “انگیزه مردم برای استفاده از رمز ارزها را بیشتر کند.”

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.