پیتر برانت: بیت کوین وارد چهارمین فاز پارابولیک شده و هدف آن ۱۰۰۰۰۰ دلار است

پیتر برانت (Peter Brandt) تحلیلگر تکنیکال مشهور دنیای کریپتو، مدعی شد که بیت کوین پس از عبور از سد ۱۰۰۰۰ دلار، «چهارمین فاز پارابولیک» خود را تجربه کرده و اکنون هدف ۱۰۰۰۰۰ دلار را مد نظر دارد.

0 132

دیروز بیت کوین از سطح مقاومت ۱۰۰۰۰ دلار عبور کرد و طی ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده قیمتی ۱۰۳۰۰ دلار تا ۱۱۲۰۰ دلار معامله شد.همچنین بیت کوین وارد چهارمین فاز پارابولیک شده و هدف آن ۱۰۰۰۰۰ دلار است

 

پیتر برانت: بیت کوین وارد فاز چهارم پارابولیک شده و هدف آن 100000 دلار است

تحرکات قیمت در طی ۲۴ ساعت گذشته: نمودار BTC/USD در سایت TradingView

اکنون که بیت کوین از سطح مقاومت روانی ۱۰۰۰۰ دلار عبور کرده، پیتر برانت معتقد است که با ورود بیت کوین به چهارمین فاز ، ۱۰۰۰۰۰دلار، هدف بعدی این سکه است.

طبق گفته برانت، در تجربه ۴۵ ساله معاملاتی او هیچ بازار دیگری در نمودار لگاریتمی دارای حرکت پارابولیک نبوده است. به بیان دیگر برانت هیچ دارائی دیگری را با سرعت و مرتبه رشد بیت کوین ندیده است.

پیتر برانت: بیت کوین وارد فاز چهارم پارابولیک شده و هدف آن 100000 دلار است

منبع: پیتر برانت

برانت برای بیان این مفهوم، جدول دیگری ارائه می‎دهد که در آن حرکات بازگشتی بیت کوین با حرکات پارابولیک دارایی‎های دیگر نظیر اپل، آمازون، و نتفلیکس و همچنین دو معیار دیگر مقایسه شده است.

در نمودار زیر تاریخ شروع به کار شرکت‌ها از تاریخ IPO آن‎ها لحاظ شده؛ درحالی که تاریخ شروع به کار بیت کوین، به دلیل حجم اندک آن در روزهای اولیه و عدم دسترسی به آن تا پیش از ظهور صرافی‌های بزرگ، ۲ سال بعد از تاریخ پیدایش آن لحاظ شده است.

به عنوان مرج این ادعا می‎توان اشاره کرد که Mt. Gox قابلیت معامله بیت کوین را در جولای سال ۲۰۱۰ ایجاد کرد و تا پیش از آن، مطمئن‌ترین روش برای جمع‌آوری مقادیر عظیم BTC، استخراج آن بود.

Asset Since Years Low High Advance
Bitcoin Oct. 2011 ۷ $۲.۰۰ $۱۹,۵۳۱ ۹۷۶۶-fold
Netflix ۲۰۰۲ ۱۷ $۰.۳۵ $۴۲۳ ۱۲۰۹-fold
Amazon ۱۹۹۷ ۲۲ $۱.۳۱ $۲,۰۵۰ ۱۵۶۵-fold
Apple ۱۹۸۲ ۳۷ $۰.۱۶ $۲۳۲ ۱۴۵۰-fold
DJIA ۱۹۰۳ ۱۱۶ $۳۰.۸۸ $۲۶,۹۵۲ ۸۷۳-fold
Gold ۱۹۱۹ ۱۰۰ $۲۰.۶۷ $۱,۹۲۰ ۹۳-fold
Data from: Peter Brandt Factor, LLC

نکته قابل توجه آن است که در این تحلیل، دارایی‎هایی انتخاب شده‎اند که در طی مدت زمانی طولانی معامله شده و دارای نوسان زیاد هستند (که در این میان بیت کوین به نوسان زیادش مشهور است).

با این وجود، بازدهی هر یک از این سرمایه گذاری‎های یاد شده، فوق العاده است. این که آیا بیت کوین می‎تواند از قیمت ۳.۱۴۸ دلاری دسامبر ۲۰۱۸ به پیشبینی ۱۰۰۰۰۰ دلاری برانت (یعنی ۳۲ برابر) رشد یابد یا خیر، هنوز مشخص نیست.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.