با بیت کوین بوم نقاشی بلاک چینی بخرید!

فناوری بلاک چین و بیت کوین در حال گسترش و نفوذ به ابعاد مختلف زندگی ما هستند. حالا به لطف شبکه لایتنینگ، توسعه بیت کوین سرعت بیشتری نیز گرفته است. در یک نوآوری جالب و سرگرم کننده، شما می‌توانید در یک بوم نقاشی مجازی و عمومی برای خود فضا بخرید و در آن نقاشی کنید!

0 85

نقاشی بلاک چینی

فکر می‌کنید این تصویر چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟

با بیت کوین بوم نقاشی بلاک چینی بخرید!  منبع: https://satoshis.place/

satoshis.place  به شما این امکان را می‌دهد تا در یک بوم نقاشی جمعی در دنیای مجازی، برای خود به صورت پیکسل به پیکسل فضا خریداری کنید. این ‌یک برنامه کاربردی بر مبنای شبکه بلاک چین بیت کوین است.

Satoshis.place درواقع یک برنامه لایه دو در شبکه بلاک چین بیت کوین است که پروتکل شبکه لایتنینگ (Lightning Network) را در اختیار دارد. پروتکل شبکه لایتنینگ در ژانویه 2018 راه‌اندازی شد و پس‌ازآن دارای رشدی نمایی بود. این پروتکل به افراد امکان ارسال سریع و رایگان مقادیر کوچکی از بیت کوین را می‌دهد.

با مراجعه به این سایت می‌توانید آنچه را که دوست دارید ترسیم کنید و بهای نقاشی بلاک چینی خود را با بیت کوین پرداخت کنید. به‌محض اینکه پرداخت شما تأیید شود، نقاشی‌تان در بوم دسته‌جمعی غیرقابل تغییر خواهد شد؛ بدین معنا که در بلاک چین بیت کوین ثبت خواهد شد.

این نقاشی من است:

با بیت کوین بوم نقاشی بلاک چینی بخرید!

من برای این طراحی افتضاح فضایی به ارزش 5395 ساتوشی خریداری کردم. سپس برنامه برای من یک فاکتور ایجاد کرد.

با بیت کوین بوم نقاشی بلاک چینی بخرید!

این فاکتور تا ده دقیقه معتبر خواهد بود.

این‌یک روش جالب برای آزمایش بلاک چین بیت کوین است که موجب تقویت این اصل می‌شود که تحقیق و توسعه در فضای بلاک چین با سرعتی نجومی در حال پیشرفت است. تا دیروز مردم می‌گفتند نمی‌توان با بیت کوین قهوه یا پیتزا خرید. امروز به لطف شبکه لایتنینگ، حقیقت چیز دیگری است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.