Opera سرویس خرید رمز ارز را به کیف‌پول اندروید خود اضافه کرد

Opera به تازگی به کاربران اندروید خود امکان خرید ارزهای رمزنگاری شده از جمله اتریوم را به صورت مستقیم از کیف‌پول خود می‌دهد.

0 77

Opera در خصوص این سرویس جدید اعلام کرده که با همکاری شرکت کارگزاری Safello امکان تبدیل پول فیات به کریپتو را فراهم خواهد کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا با کارت‌های اعتباری و نقدی خود از طریق شبکه‌های پرداخت مطمئن مانند سوئیس و سوئد رمز ارز خریداری کنند. البته در زمان راه‌اندازی، خرید اتریوم تنها در سوئد، نروژ و دانمارک امکان پذیر است.

Safello که توسط نهادهای مالی سوئد مورد نظارت و بررسی است، کاربرانی را که می‌خواهند از طریق حساب‌های بانکی خود در سوئد، دانمارک اقدام به خرید کنند، مورد تایید قرار می‌دهد. مطابق ادعای Opera خرید کریپتو از این طریق در کمتر از یک دقیقه طول خواهد کشید.

چارلز همل (Charles Hamel) سرپرست بخش کریپتو Opera می‌گوید:

ما فکر می‌کنیم که مرحله مهم بعدی برای کریپتو موضوع گسترش پذیرش و استفاده از آن است، بنابراین برای رسیدن به این هدف باید امکان دسترسی و استفاده از آن را ساده کرد.

کاربرانی که در دانمارک و نروژ از Safello استفاده کنند، در مدت محدودی از ۵ درصد تخفیف برخودار خواهند شد، میزان تخفیف در سوئد ۲.۵ درصد است.

اپرا در دسامبر سال گذشته کیف‌پول مرورگر اندرویدی خود را با نام Web 3-ready راهاندازی کرد. این کیف‌پول از اتریوم و سایر توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.