Ontology در پی راه‌اندازی استیبل کوین قانونی PAX در بلاک چین خود

پلتفرم بلاک چین سازمانی ONT) Ontology) با انتشار اعلامیه‎ای اظهار داشت که قصد دارد نسخه‎ای از استیبل کوین قانونی مبتنی بر دلار Paxos Standard) PAX) را در بلاک چین خود راه‎اندازی نماید. این توکن جدید (PAXO) بر اساس استاندارد OEP-4 آنتولوژی بنا شده است که مبادله خودکار میان بلاک چین اصلی آنتولوژی و بلاک چین‎های دیگر را ممکن می‎سازد.

0 113

پلتفرم بلاک چین سازمانی  ONT) Ontology) با انتشار اعلامیه‎ای در تاریخ 27 آوریل اظهار داشت که قصد دارد نسخه‎ای از استیبل کوین قانونی مبتنی بر دلار PAX) Paxos Standard) را در بلاک چین خود راه‎اندازی نماید.

طبق این اعلامیه، این توکن جدید (PAXO) بر اساس استاندارد OEP-4 آنتولوژی بنا شده است که مبادله خودکار میان بلاک چین اصلی آنتولوژی و بلاک چین‎های دیگر را ممکن می‎سازد. این ویژگی، تجارت به صورت ارز فیات در اکوسیستم آنتولوژی را برای اشخاص و مؤسسات، ساده‎تر می‎کند.

این شرکت مدعی‎ست که PAX “اولین استیبل کوین قانونی مبتنی بر دلار است که حسابرسی آزادانه و امنیت دارائی‎ها را تضمین کرده و توسط تعداد زیادی از صرافی‎ها پشتیبانی می‌گردد”. طبق گزارش‌ها تمامی ذخایر دلار پشتوانه PAX، در حساب‎هایی مستقل در بانک‎های تحت پوشش FDIC ایالات متحده، نگهداری می‎شوند.

طبق اعلامیه منتشر شده چنین ویژگی‎هایی، PAX را به “یک دلار دیجیتالی پایدار به تمام معنا تبدیل می‎کند؛ درست برخلاف تتر که قادر نیست تضمین کند که توکن‎هایش همیشه ارزش یک دلار را داشته باشند”.

طبق گزارش کوین تلگراف در اوایل هفته جاری، شرکت تتر به ادعاهای اخیر مبنی بر استفاده از ذخایر پشتیبان USDT برای پوشش ضرر 850 میلیون دلاری بیت فاینکس (صرافی رمز ارز و خواهرخوانده تتر) واکنش نشان داده است. بیانیه منتشر شده از سوی این شرکت ادعا می‎کند که دادخواست صادر شده از سوی دادستان کل نیویورک، “برمبنای ادعاهای نادرست نتیجه‎گیری شده است”.

خبرهای جدید حاکی از آن است که Wirex (پلتفرم انگلیسی پردازنده پرداخت‎های رمز ارز) با همکاری پروتکل بلاک چین استلار (Stellar) قصد دارد، 26 استیبل کوین جدید را عرضه نماید.

سکه ONT در حال حاضر بر اساس ظرفیت بازار، در رده نوزدهمین رمز ارز بزرگ دنیا قرار دارد. این سکه با رشدی کمتر از 1%، هماکنون با قیمت 1.13 دلار داد و ستد می‎شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.