OKEx، ترون (Tron) را به لیست پلتفرم معاملاتی مشتری به مشتری اضافه می‌کند

طبق یک گزارش که در ۷ مارس با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، OKEx، ترون (TRX) را به بازار معاملات مشتری به مشتری خود (C2C) اضافه کرده است‌. پلتفرم معاملات C2C غیر متمرکز OKEx، درست شبیه به یک مدل همتا به همتا (p2p)، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که بتوانند به معامله مستقیم دارایی‌های دیجیتال با یکدیگر بپردازند.

0 70

در این پلتفرم، کاربران می‌توانند سفارشات خود را با نرخ تبادل و روش‌های پرداختی که خودشان انتخاب کرده‌اند، از جمله کریپتوکارنسی‌ها و ارزهای فیاتی مانند پوند انگلیس، رنمینبی چین، دونگ ویتنامی، روبل روسیه و بات تایلندی ثبت‌ کنند. پس از اضافه کردن ترون به لیست، این صرافی برای کاربرانی که TRX معامله می‌کنند یک رویداد ترویجی راه اندازی خواهد کرد.

در اواخر ماه فوریه، OKEx، ریپل (XRP) و بیت‌کوین کش (BCH) را به پلتفرم C2C خود اضافه کرد. در عین حال، OKEx اعلام کرد که سه کریپتوکارنسی که عبارتند از نئو (NEO)، کیوتام (QTUM) و اکسچنج یونیون Exchange Union) ) XUC)) از فهرست خود خارج می‌کند.

ماه گذشته نیز OKEx چهار جفت مشتقاتی کریپتو جدید را به پلتفرم خود اضافه کرد و از این طریق امکان معامله بیت‌کوین BSV) SV)، کیوتام، دش (Dash) و نئو در ازای بیت کوین یا تتر را در حاشیه‌ای با یک گزینه اهرم سه برابر برای کاربران فراهم می‌کند.

طبق گزارش کوین مارکت کپ، OKEx از لحاظ حجم معاملات تنظیمی در حال حاضر دومین صرافی بزرگ کریپتوکارنسی است. حجم معاملات تنظیمی این صرافی در زمان انتشار این اخبار ۸۰۹ میلیون دلار است.

در حال حاضر از لحاظ سرمایه بازار، دهمین کریپتوکارنسی بزرگ دنیا است. در زمان انتشار این اخبار، این کوین در طول ۲۴ ساعت گذشته 1/4 درشد افت قیمت داشته و حدود 0/023 دلار معامله می‌شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.