98% از تراکنش‌های BSV برای ثبت اطلاعات آب و هوا در بلاک چین استفاده می‎شود

به گفته یکی از شخصیت‎های سرشناس توئیتری با نام Painted Frog در تاریخ 24 ژوئن، بیش 98% از تراکنش‎های بلاک چین بیت کوینBSV) SV) طی 30 روز اخیر، به منظور ثبت اطلاعات آب و هوا از یک اپلیکیشن هواشناسی مورد استفاده قرار گرفته است.

0 78

Painted Frog با استناد به اطلاعات استخراج شده از سایت Trends.cash (نمایشگر بلاک چین بیت کوین کش)، افزود که بخش اعظم تراکنش‌های BSV تاکنون برای اشتراک گذاری و ثبت اطلاعات آب و هوا از یک اپلیکیشن هواشناسی مبتنی بر بلاک چین بیت کوین SV، تحت عنوان WeatherSV اجرا شده است.

98% از تراکنش‌های BSV برای ثبت اطلاعات آب و هوا در بلاک چین استفاده می‎شود

فعالیت‎های انجام شده در بلاک چین BSV در 30 روز گذشته. منبع: Trends.cash

طبق اطلاعات این وبسایت، سایر پیاده سازی‎های BSV در 30 روز گذشته شامل شبکه اجتماعی مبتنی بر بیت کوین کش Memo، یک ابزار نمایشگر کلان داده (BDV) به نام Open Directory، و همچنین سیستم پرداخت مبتنی بر BSV تحت عنوان Money Button بوده‌اند. با این وجود اپلیکیشن WeatherSV در این دوره زمانی بیش از 1.2 میلیون تراکنش را به ثبت رسانده است؛ درحالی که Memo در این مدت تنها با 9000 تراکنش در رتبه دوم قرار دارد.

98% از تراکنش‌های BSV برای ثبت اطلاعات آب و هوا در بلاک چین استفاده می‎شود

10فعالیت برتر ثبت شده در بلاک چین BSV در 30 روز گذشته. منبع: Trends.cash

طبق اظهارات Painted Frog در توئیتر، اپلیکیشن WeatherSV درواقع یک سرویس دارای حق اشتراک است که به صورت ساعتی اطلاعات را از سایت هواشناسی OpenWeatherMap.org کپی کرده و اغلب تراکنش‎های شبکه BSV را ثبت می‎کند.

بیت کوین کش اولین هارد فورک بیت کوین است که در آگوست سال 2017 ایجاد شد و بیت کوین SV نیز نسخه هارد فورک بیت کوین کش است که توسط کریگ رایت مدیریت می‎شود. کریگ رایت دانشمند استرالیایی علوم کامپیوتر است که خود را خالق اصلی بیت کوین می‎داند و اخیراً نیز در اثبات مالکیت بیت کوین‎های خود در دادگاه مربوط به پرونده دیوید کلیمن شکست خورد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.