مایکروسافت و بنیاد اتریوم در میان اعضای جدید هایپر لجر

برایان بلندورف (Brian Behlendorf) مدیر اجرایی شرکت هایپر لجر در جریان کنفرانس اروپایی همگام‌سازی (Synchronize Europe conference) لندن اعلام کرد شرکت‌های مایکروسافت (Microsoft)، سیلفورس (Salesforce) و بنیاد اتریوم (Ethereum Foundation) نیز به پلتفرم بلاک چین سازمانی هایپر لجر پیوسته‌اند.

0 78

نام شرکت‌های مایکروسافت (Microsoft)، سیلفورس (Salesforce) و بنیاد اتریوم (Ethereum Foundation) در میان شرکت‌های بزرگی که به پلتفرم بلاک چین سازمانی هایپر لجر (Hyperledger) به عنوان اعضای جدید پیوسته‌اند به چشم می‌خورد. برایان بلندورف (Brian Behlendorf) مدیر اجرایی این شرکت، پیش از انتشار عمومی این اخبار در جریان کنفرانس اروپایی همگام‌سازی (Synchronize Europe conference) لندن در تاریخ ۱۸ ژوئن، در گفتگو با کوین تلگراف این اخبار را تأیید کرد.

بلندورف به عنوان بخشی از برورسانی ماهیانه‌ی اعضای جدید هایپر لجر اظهار داشت که بنیاد اتریوم به عنوان یک عضو غیر انتفاعی در میان اعضا حضور دارد؛ این در حالی‎ست که شرکت GS1 (ارائه دهنده‌ی استانداردهای جهانی زنجیره تأمین) نیز در میان اعضا به چشم می‌خورد.

هایپر لجر که توسط بنیاد لینوکس میزبانی می‎گردد، تا کنون شرکت‎های IBM، جی پی مورگان (JPMorgan Chase) و دویچه بورز (Deutsche Boerse) را در میان شرکت کنندگان خود به شمار آورده است.

بلندورف در گفتگو با کوین تلگراف گفت، «این نشان دهنده ردپای گسترده‌ای‌ست که علاوه بر تمرکز بر هسته‎ (که از موارد اصلی استفاده‌ی هایپر لجر است، از خود بر جای گذاشته‎ایم.» وی افزود:

مایکروسافت هایپر لجر را به عنوان سرویسی در Azure ارائه می‎دهد؛ این شروع پذیرش هایپر لجر است و آن‎ها مایلند این رابطه عمیق‌تر باشد.

بلندورف در ادامه خاطرنشان کرد، شرکت سیلفورس (که طیف وسیعی از راهکارهای نرم‌ افزاری ابری را به کسب و کارها ارائه می‎کند)، در پی عرضه محصول نرم‎افزاری خود (که آن را در اواخر ماه گذشته در هایپر لجر ساخته بود)، به جمع مشارکت کنندگان پیوست.

وی افزود این شرکت پیش از این با اتحادیه‎ سازمانی اتریوم (Ethereum Enterprise Alliance) نیز همکاری کرده بود. این اقدام گامی طبیعی برای بنیاد اتریوم است تا با پیوستن به این مجموعه به بزرگ‎ترین جامعه‌ی آلتکوین‎ها ملحق شود.

او به عنوان نتیجه گیری گفت،

ما امیدواریم به انرژی خلاق و اشتیاقی که در میان توسعه دهندگان جامعه‎ی اتریوم است، دست یافته و دریابیم که چگونه می‎توان با قطعیت بیشتری درباره طیف کاملی از بلاک چین‎های مجوزدار (permissioned) گرفته تا بلاک چین های بی‌مجوز (unpermissioned) و همچنین نقشی که می‌توانیم در ساده‌سازی کل این فضا ایفا کنیم، سخن گفت.

در همین زمان، شرکت‌های دیگری نیز با اعلام رسمی تمامی جزئیات، به هایپر لجر ملحق خواهند شد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.