MyEtherWallet ، مرورگر بلاکچینی اتریوم متن باز جدید خود را راه‎اندازی می‎کند

MyEtherWallet) MEW)، بزرگترین ارائه دهنده‎ کیف پول اتریوم، راه‎اندازی نسخه‎ی آلفای اکسپلورر بلاکچینی اتریوم متن باز جدید خود (EthVM) را طی توئیتی رسمی از حساب کاربری MEW در تاریخ 11 مارس اعلام کرد. EthVM، به محض استقرار بر روی شبکه‎ی اصلی اتریوم (مین‎نت)، با Etherscan، اکسپلورر پیشروی فعلی در بلوک اتریوم، وارد رقابت خواهد شد.

0 90

MyEtherWallet)MEW)، بزرگترین ارائه دهنده‎ کیف پول اتریوم، راه‎اندازی نسخه‎ی آلفای اکسپلورر بلاکچینی اتریوم متن باز جدید خود (EthVM) را طی توئیتی رسمی از حساب کاربری MEW در تاریخ 11 مارس اعلام کرد.

نسخه‎ی فعلی EthVM، داده‎ها را از شبکه‌ی Ropsten، تست‎نت اتریوم، نشان می‎دهد. EthVM، به محض استقرار بر روی شبکه‎ی اصلی اتریوم (مین‎نت)، با Etherscan، اکسپلورر پیشروی فعلی در بلوک اتریوم، وارد رقابت خواهد شد.

MEW در توئیت اعلام این خبر، از کاربران خواست که بازخورد خود نسبت به این ابزار را گزارش دهند. MEW در این توئیت اظهار داشت:

به یاد داشته باشید که EthVM هنوز در نسخه‎ی آلفاست. لطفاً هرگونه مسئله و پیشنهادی را گزارش داده و ما را در بهبود این پلتفرم یاری کنید!

همان‎طور که کوین تلگراف در آغاز ماه فوریه گزارش داده بود، کاربران کیف پول‎های رمز ارز MEW و Electrum در حال حاضر با حملات فیشینگ روبه‎رو هستند.

طبق تجزیه و تحلیل زنجیره‎ی اتریوم در تحقیق اخیر، مشخص شد که بیش از 80 درصد از موجودی در گردش اتریوم، توسط 7,572 آدرس نگهداری می‎شود. این تحقیق همچنین ادعا می‎کند که قیمت اتریوم در مدت زمان 30 روزه‎ی پس از راه‎اندازی هر یک از پنج هارد فورک اخیر، به‎طور میانگین 19 درصد کاهش داشته است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.