ماشین حساب بیت کوین – محاسبه سود ماینینگ رمز ارز ها و بیت کوین

ماشین حساب استخراج یا ماینینگ این امکان را به شما میدهد که میزان درآمد خود را از طریق ماینینگ و استخراج بیت کوین و انواع رمز ارزها محاسبه کنید.

1 119,489

ماشین حساب‌ماینینگ ابزاری کار آمد برای محاسبه درآمد ماینر های مختلف است . با توجه به علاقه‌ی شدیدی که این روزها نسبت به بیت کوین و استخراج رمز ارز ها وجود دارد، مطمئنا مردم به دنبال راهی آسان برای محاسبه درآمد حاصل از استخراج بیت کوین و سایر رمز ارز ها و مدت زمان بازگشت سرمایه خود هستند. برای سهولت دسترسی شما عزیزان به این امر، ماشین حساب ماینینگ برای محاسبه سود استخراج بیت کوین و رمز ارز ها ،بصورت کاملا فارسی راه اندازی شده است . شما میتوانید میزان درآمد ماهانه ،مدت زمان بازگشت سرمایه و همچنین میزان سود دهی ماینینگ خود را به صورت کامل محاسبه کنید.

در بخش جریان نقدینگی شما می توانید با وارد کردن داده های مورد نیاز به روند سود خالص و سود خالص تجمعی ماینینگ فارم خود آگاه شوید. در کش فلو شما باید میزان درآمد ماهانه، هزینه های جاری ماهانه و هزینه های تجهیز و استقرار را وارد کنید و پس از آن ماشین حساب به شما نقطه سر به سر و بازگشت سرمایه را نمایش می دهد. محاسبات انجام شده کاملا دقیق است و شما را در ارزیابی طرح امکان سنجی ماینینگ فارم راهنمایی می کند. در توسعه این بخش به زودی ارزیابی NPV هم اضافه خواهد شد.

همچنین برای سهولت کار با ماشین حساب بیت کوین و استخراج رمز ارز ، ویدیو آموزشی کار با آن تهیه شده است.

(بهتر است در هنگام کار با ماشین حساب استخراج در محاسبات خود واحد بیت کوین و بیت کوین کش را (Th/s) ، واحد مونرو  را (H/s) ، لایت کوین و اتریوم را (Mh/s) در نظر بگیرید  )

ویدیو اموزشی کار با ماشین حساب استخراج بیت کوین و ماینینگ پایین صفحه

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. […] پردازش هش سیستم شما، سودآور است یا خیر، می‌توانید از ماشین حساب ماینینگ فینمگ استفاده […]