ماشین حساب ماینینگ – محاسبه سود استخراج رمز ارز ها

ماشین حساب استخراج یا ماینینگ این امکان را به شما میدهد که میزان درآمد خود را از طریق ماینینگ و استخراج انواع رمز ارزها محاسبه کنید.

0 3,697

با توجه به علاقه‌ی شدیدی که این روزها نسبت به بیت کوین و استخراج رمز ارز ها وجود دارد، مطمئنا مردم به دنبال راهی آسان برای محاسبه درآمد حاصل از استخراج رمز ارز ها و مدت زمان بازگشت سرمایه خود هستند. برای سهولت دسترسی شما عزیزان به این امر، ماشین حساب ماینینگ برای محاسبه سود استخراج رمز ارز ها ،بصورت کاملا فارسی راه اندازی شده است . شما میتوانید میزان درآمد ماهانه ،مدت زمان بازگشت سرمایه و همچنین میزان سود دهی ماینینگ خود را به صورت کامل محاسبه کنید.

در بخش جریان نقدینگی شما می توانید با وارد کردن داده های مورد نیاز به روند سود خالص و سود خالص تجمعی ماینینگ فارم خود آگاه شوید. در کش فلو شما باید میزان درآمد ماهانه، هزینه های جاری ماهانه و هزینه های تجهیز و استقرار را وارد کنید و پس از آن ماشین حساب به شما نقطه سر به سر و بازگشت سرمایه را نمایش می دهد. محاسبات انجام شده کاملا دقیق است و شما را در ارزیابی طرح امکان سنجی ماینینگ فارم راهنمایی می کند. در توسعه این بخش به زودی ارزیابی NPV هم اضافه خواهد شد.

همچنین برای سهولت کار با ماشین حساب استخراج رمز ارز ، ویدیو آموزشی کار با آن تهیه شده است.

(بهتر است در محاسبات خود واحد بیت کوین و بیت کوین کش را (Th/s) ، واحد مونرو  را (H/s) ، لایت کوین و اتریوم را (Mh/s) در نظر بگیرید  )

ویدیو اموزشی کار با ماشین حساب ماینینگ پایین صفحه

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.