ماشین حساب ماینینگ – محاسبه سود استخراج بیت کوین و رمز ارز ها

ماشین حساب استخراج یا ماینینگ این امکان را به شما میدهد که میزان درآمد خود را از طریق ماینینگ و استخراج بیت کوین و انواع رمز ارزها محاسبه کنید.

0 31,715

ماشین حساب ماینینگ : با توجه به علاقه‌ی شدیدی که این روزها نسبت به بیت کوین و استخراج رمز ارز ها وجود دارد، مطمئنا مردم به دنبال راهی آسان برای محاسبه درآمد حاصل از استخراج بیت کوین و سایر رمز ارز ها و مدت زمان بازگشت سرمایه خود هستند. برای سهولت دسترسی شما عزیزان به این امر، ماشین حساب ماینینگ برای محاسبه سود استخراج بیت کوین و رمز ارز ها ،بصورت کاملا فارسی راه اندازی شده است . شما میتوانید میزان درآمد ماهانه ،مدت زمان بازگشت سرمایه و همچنین میزان سود دهی ماینینگ خود را به صورت کامل محاسبه کنید.

در بخش جریان نقدینگی شما می توانید با وارد کردن داده های مورد نیاز به روند سود خالص و سود خالص تجمعی ماینینگ فارم خود آگاه شوید. در کش فلو شما باید میزان درآمد ماهانه، هزینه های جاری ماهانه و هزینه های تجهیز و استقرار را وارد کنید و پس از آن ماشین حساب به شما نقطه سر به سر و بازگشت سرمایه را نمایش می دهد. محاسبات انجام شده کاملا دقیق است و شما را در ارزیابی طرح امکان سنجی ماینینگ فارم راهنمایی می کند. در توسعه این بخش به زودی ارزیابی NPV هم اضافه خواهد شد.

همچنین برای سهولت کار با ماشین حساب استخراج رمز ارز ، ویدیو آموزشی کار با آن تهیه شده است.

(بهتر است در محاسبات خود واحد بیت کوین و بیت کوین کش را (Th/s) ، واحد مونرو  را (H/s) ، لایت کوین و اتریوم را (Mh/s) در نظر بگیرید  )

ویدیو اموزشی کار با ماشین حساب ماینینگ پایین صفحه

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.