شرکت Mastercard درحال ایجاد تیمی برای توسعه کیف پول های رمز ارز است

شرکت بزرگ Mastercard که در زمینه پرداخت‌های اعتباری و اینترنتی فعالیت می‌کند، برای توسعه رمز ارزها و کیف پول‌های سخت افزاری درحال استخدام تعدادی از متخصصان در زمینه فناوری بلاک چین و رمز ارزها است.

0 82

Mastercard به دنبال استخدام یک مهندس ارشد بلاک چین، یک کارشناس ارشد تیم مهندسی، مدیر تحقیق و توسعه محصولات، نایب رئیس مدیریت محصول و مدیر محصولات رمز ارز برای برای توسعه کیف پول های رمز ارز است.

سایر تخصص‌های مرتبط با فناوری بلاک چین که Mastercard به دنبال جذب آنها است عبارت اند از: معاون مدیریت فناوری شبکه، مدیر پلتفرم پرداخت‌ها، تحلیلگر ارشد مدیریت استراتژیک برنامه‌ها.

طبق توضیحات ارائه شده توسط سایت Mastercard، از مدیر محصولات رمز ارز و کیف پول انتظار می‌رود بتواند” ایده پردازی را رهبری کرده و راه‌ حل‌های نوآورانه‌ای برای محصولات رمز ارز مانند کیف پول را تعریف و طراحی نماید و از تجربیات لازم در این زمینه برخوردار باشد. در همین راستا، نایب رئیس مدیریت محصول و مدیر محصولات رمز ارز مسئول ثبت اختراع Mastercard و تشکیل پرونده‌ سایر نوآوری‌ها را بر عهده دارد. با وجود جزییات اندکی که درباره این پست‌ها وجود دارد، توضیحات درمورد این شغل از جوی مثبت نسبت به صنعت رمز ارز خبر می‌دهد و از داوطلبان سوالات زیر را می‌پرسد:

– آیا شهامت دارید که شجاعانه با شرایط نامساعد روبرو شده و آنها به نفع خود تغییر بدهید؟

– آیا مایل هستید در به روز ترین و پیشرفه ترین سیستم پرداخت و رمز ارزها مشغول به کار شوید؟

– آیا اشتیاق ساختن چیزی را دارید که بتوانید داستان آن را به نوه‌های خود بگویید؟

در صورت مثبت بودن پاسخ‌های شما، پیامی مبنی بر اینکه “شرکت Mastercard مکانی مناسب برای داوطلبی همچون شماست” نمایش داده می‌شود.

این تیم جدید همچنین رهبری مسئولیت دفاع از مفاهیم و رسالت بلاک چین را در شرکت Mastercard بر عهده دارد. با توجه به توضیحات موجود، پست‌های مدیرت و معاونت نیاز به “تعریف مفهومی مشترک و موثر در سراسر شرکت بمنظور توافق سرمایه گذاران” هستند.

شرکت Mastercard عضو انجمن Libra است، این انجمن یک ائتلاف صنعتی است که بطور آزمایشی از راه اندازی رمز ارز آینده فیسبوک یعنی لیبرا حمایت می‌کند. در حال حاضر فیسبوک نیز درحال استخدام نیروهای لازم برای کیف پول خود به نام کالیبرا (Calibra) است، اما طی جلسات مجلس سنا در ماه جولای متعهد شد امکان رقابت‌ آزاد بین کیف پول های مختلف را در داخل شبکه لیبرا فراهم کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.