صرافی رمز ارز بیت فاینکس به منظور ارتقای سیستم برای مدت کوتاهی آفلاین می‎شود

صرافی رمز ارز بیت فاینکس اعلام کرد که به منظور انجام ارتقای سیستم در تاریخ 26 ژوئن، به مدت 7 ساعت آفلاین خواهد بود. در طول این ارتقا، کاربران پلتفرم قادر به معامله، مشاهده و یا دسترسی به کیف پول‌ های خود در این صرافی نخواهند بود.

0 83

صرافی رمز ارز بیت فاینکس (Bitfinex) با انتشار پستی در تاریخ 20 ژوئن اعلام کرد که در هفته آینده به منظور ارتقای سیستم به مدت 7 ساعت آفلاین خواهد شد.

طبق این اعلامیه، صرافی بیت فاینکس برای انجام ارتقای سیستم در تاریخ 26 ژوئن، به مدت 7 ساعت آفلاین خواهد بود. این پست همچنین تصریح کرد که Ethfinex، همتای هایبریدی بیت فینکس نیز در مدت مشابه بسته خواهد بود.

این خاموشی بسیار شبیه به خاموشی صرافی بایننس (Binance)، پیش از اجای ارتقای سیستم برنامه ریزی شده این صرافی در ماه می است. طبق گزارش کوین تلگراف در آن زمان، صرافی بایننس به کاربران خود هشدار داد که سپرده‎ها، برداشت‎ها، و معاملات، به مدت تقریبی 6 تا 8 ساعت امکان پذیر نخواهند بود.

بیت فاینکس توضیح داد که این آپدیت «به منظور افزایش ثبات و مقیاس‌پذیری موتور تطبیق معاملاتی آی فینکس (iFinex matching engine) انجام خواهد شد.» در طول این ارتقا، کاربران پلتفرم قادر به معامله، مشاهده و یا دسترسی به کیف پول‌ های خود در این صرافی نخواهند بود.

با این حال بیت فاینکس وعده می‎دهد که معامله‎گران مجبور نیستند هیچ اقدام خاصی انجام دهند؛ چرا که در طول این خاموشی دارایی‎ها به صورت امن باقی مانده، هیچ اوردری اجرا نشده و کاربران هرگز مالباخته نخواهند شد.

در نهایت این شرکت خاطرنشان کرد، در صورتی که نوسانات بازار خیلی زیاد باشد، این بروزرسانی به آینده موکول خواهد شد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.