اجاره منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج رمز ارز

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، از صدور مجوز واگذاری ۴٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران خبر داد.

0 195

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، از صدور مجوز واگذاری ۴٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران خبر داد. محمد مهدی کربلایی در این رابطه گفت: در راستای طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و براساس مصوبه هیات مدیره این مجموعه، مجوز واگذاری ۴٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران به دفتر مناطق آزاد و ویژه این مجموعه ابلاغ شد و سرمایه گذاران پروژه های تولیدی و لجستیکی می‌توانند برای کسب اطلاعات مورد نیاز به دفتر امورمناطق آزاد و ویژه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مراجعه کنند.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد:

در سالی که گذشت تاکنون ٢٠ شرکت در حوزه بازرگانی ثبت شرکت کردند و ۴٠ شرکت متقاضی دیگر در حال ارائه مدارک جهت ثبت در این منطقه هستند.

وی با اشاره به اهداف ترسیم شده برای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جهت تبدیل شدن به قطب اول بار در منطقه گفت:

با توجه به ظرفیت حمل و نقل ترکیبی در شهر فرودگاهی، لجستیک به عنوان محور توسعه این مجموعه در نظر گرفته شده و در این حوزه ۴ تفاهم نامه با شرکت های حوزه واردات و صادرات منعقد شده است.

رییس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) افرود:

در راستای اهداف توسعه پایدار این مجموعه مشغول واگذاری زمین جهت ایجاد انرژی های تجدیدپذیر و استخراج رمز ارز در منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی هستیم.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.