صرافی KuCoin از BNB و پروژه Binance Chain پشتیبانی خواهد کرد

صرافی رمز ارز سنگاپوری کوکوین (KuCoin) اعلام کرد جفت‌های معاملاتی BNB-بیت کوین (BTC) و BNB-تتر (USDT) را ارائه خواهد نمود. این اعلامیه همچنین یادآور شده است که کوکوین علاوه بر سکه‎ی بومی BNB، از تمامی پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین بومی صرافی بایننس نیز پشتیبانی می‎کند.

0 184

طبق اخبار منتشر شده در روز ۱۹ ژوئن، صرافی رمز ارز سنگاپوری کوکوین (KuCoin) اعلام کرد که از این پس رمز ارز عرضه شده توسط صرافی بایننس تحت عنوان بایننس کوین (BNB) را پشتیبانی و در لیست معاملاتی خود وارد خواهد نمود.

صرافی KuCoin جفت‌های معاملاتی BNB-بیت کوین (BTC) و BNB-تتر (USDT) را ارائه خواهد نمود. این اعلامیه همچنین یادآور شده است که کوکوین علاوه بر سکه‎ی بومی BNB، از تمامی پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین بومی صرافی بایننس تحت عنوان بایننس چین (Binance Chain) نیز پشتیبانی می‌‎کند.

توسعه‎ی اخیر نشان می‎دهد که مؤسسات تجاری بزرگ در حال اعتماد به فرایند بررسی توکن BNB، در پلتفرم عرضه‌ اولیه صرافی بایننس هستند.

در حال حاضر، صرافی کوکوین، با حجم معاملات روزانه‎ی ۴۷ میلیون دلار، در رتبه بندی کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) در رده چهل و ششمین صرافی بزرگ دنیا قرار دارد.

صرافی بایننس به تازگی به منظور فعال‌سازی مکانیزم تبدیل فیات به رمز ارز از طریق استیبل کوین‌ های وابسته به دلار TUSD) TrueUSD)، همکاری با شرکت تراست توکن (TrustTroken) را آغاز نموده است. طبق گزارش‌ها، کاربران برای خریدن این استیبل کوین هیچ کارمزد اضافی پرداخت نکرده و می‎توانند دارایی‌های TUSD خود را به صورت یک-به-یک به دلار امریکا تبدیل نمایند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.