طرح جدید جاستین سان برای مکانیسم اثبات سهام ترون

جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار پلتفرم بلاک چینی ترون Tron، از طرح جدید خود برای مکانیسم اثبات سهام ترون خبر داد.

0 247

جاستین سان از طرحی جدید برای مکانیسم اثبات سهام ترون خبر داد. سان در یک مجموعه پست‌های توییتری که در ۲۱ سپتامبر پست کرد، چهار تحول اصلی و برجسته طرح جدید مکانیسم اثبات سهام ترون را بیان کرد. این تحولات بر روش‌های توزیع درآمدهای بدست آمده و مشارکت بیشتر افراد تمرکز خواهند داشت.

مشارکت

طبق اظهارات سان، شرکت ترون برای افزایش مشارکت کاربران و تشویق آنها برای شرکت در سهام گذاری در حوزه‌های مختلف این صنعت از جمله صرافی‌ها، کیف پول و شرکای تجاری، از “توزیع غیر متمرکز درامدهای حاصله” بهره خواهد برد.

برای تشویق فعالیت کاربران و تضمین یک شبکه اقتصادی مستحکم، ترون قصد دارد تا نسبت سهام را در شبکه خود افزایش داده و تراکنش‌های توزیع سودهای غیر ضروری را کاهش دهد.

سان در ادامه نوشته است:

طرح ترون برای شراکت در سهام گذاری و پاداش رای دهی به این صورت است: برای هر بلاک، هر ۱۲۷ گره که بیشترین رای را به خود اختصاص دهد، متناسب با حجم آرا مشمول دریافت پاداش‌های ترون خواهند شد. پاداش کل در نظر گرفته شده برای هر بلاک، ۱۶۰ TRX است. ما راه را برای درامدزایی کاربران از طریق سهام گذاری هموار کرده ایم.

 

بروز رسانی شبکه Sun

طبق آنچه پیش تر نیز گزارش شده، از شرکت ترون انتظار می‌رود تا بزودی یک بروزرسانی برای شبکه  Sun Network) Sun) که رسما در ۱۱ آگوست شروع بکار کرده است منتشر کند.

این شبکه راهکار زنجیره جانبی برای مشکل مقیاس پذیری است که با هدف ارائه ظرفیت مقیاس پذیری نامحدود به شبکه ترون طراحی و عرضه شده است. شبکه Sun همچنین این امکان را فراهم می‌آورد تا اپلیکیشن‌های غیر متمرکز با امنیت و کارایی بالاتر و مصرف انرژی کمتری فعالیت کنند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.