رویداد خیریه ملاقات مدیرعامل ترون و وارن بافت سرانجام برگزار شد

سرانجام بعد از ماه ها به تعویق افتادن ضیافت ناهار خیریه جاستین سان، بنیانگذار و مدیرعامل ترون، با وارن بافت، مدیرعامل شرکت Berkshire Hathaway، این برنامه در قالب ضیافت شام همراه با تام لی (بنیانگذار لایت کوین) و چند نفر دیگر برگزار شد.

0 170

۶ ماه پس از آنکه جاستین سان با پرداخت ۴.۵ میلیون دلار برنده مزایده صرف ناهار با میلیاردر مشهور وارن بافت شد، سرانجام موسس ترون با مدیرعامل شرکت Berkshire Hathaway ملاقات کرد.

این قرار ملاقات پیش از این و با وجود تبلیغات سان در فضای مجازی برای این رویداد، به تعویق افتاده بود. جاستین سان که به خاطر شیوه تبلیغ و بازاریابی اش برای ترون همیشه مورد انتقاد قرار گرفته، به دلیل تبلیغ بیش از حد خود برای این رویداد عذرخواهی کرد. در این ضیافت شام، وارن بافت که چهره ای برجسته در دنیای سرمایه گذاری و تجارت است، دانش خود در این خصوص را با سان در میان گذاشت.

صحبت های زیادی پیرامون بلاک چین و رمز ارزها گفته شد. بافت معتقد است که فناوری بلاک چین نقش بسزایی در آینده امور پرداخت خواهد داشت.

 

وارن بافت که از مخالفان بیت کوین هست، در این مهمانی یک بیت کوین و ۱.۹ میلیون ترون و یک گوشی Fold سامسونگ به عنوان هدیه دریافت کرد.

رویداد خیریه ملاقات مدیرعامل ترون و وارن بافت سرانجام برگزار شد
رویداد خیریه ملاقات مدیرعامل ترون و وارن بافت سرانجام برگزار شد

پس از انتشار خبر ملاقات سان با وارن بافت، قیمت توکن TRX نیز جهش کرد و با ۱۴ درصد افزایش به ۰.۰۲۲۷ دلار رسید.

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.