غول تجارت الکترونیکی ژاپنی راکوتن رسما صرافی رمز ارز خود را راه اندازی کرد

شرکت خدمات الکترونیکی ژاپنی راکوتن (Rakuten)، یکسال پس از خرید مالکیت صرافی Everybody’s Bitcoin، اقدام به راه اندازی صرافی رمز ارز خود کرده است. این صرافی بطور رسمی از معاملات اسپات (spot) سه رمز ارز بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بیت کوین کش (BCH) پشتیبانی می‌کند.

0 85

راه اندازی صرافی رمز ارز شرکت راکوتن

عرضه همزمان سه جفت معاملاتی

در نشست خبری مورخ 19 آگوست شرکت خدمات الکترونیکی ژاپنی راکوتن اعلام نمود که کیف پول راکوتن (Rakuten Wallet) ، که زیرمجموعه‌ای از این غول تجارت الکترونیک است، بطور رسمی از معاملات سه رمز ارز بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بیت کوین کش (BCH) پشتیبانی می‌کند.

توسعه دهندگان این کیف پول قصد دارند در آینده نزدیک اپلیکیشن انحصاری این صرافی را برای سیستم عامل‌های اندروید و ios عرضه کنند. استفاده از این برنامه برای عملیات برداشت و واریز الزامی است.

در این اطلاعیه آمده است:

مشتریانی که در حال حاضر در بانک راکوتن دارای حساب باشند، قادرند به سادگی و با وارد کردن اطلاعات لازم در فرم درخواست آنلاین اقدام به افتتاح حساب Rakuten Wallet کنند.

شرکت راکوتن در ماه آگوست سال 2018 توانست صرافی رمز ارز Everybody’s Bitcoin را به ارزش 2.4 میلیون دلار خریداری کند. در ابتدا مدیران از راه اندازی این صرافی در ماه آوریل خبر داده بودند، اما به دلایلی این پروژه به تعویق افتاد.

اکوسیستم رمز ارز ژاپن به سرعت در حال پیشرفت است

اکوسیستم رمز ارز در ژاپن درحال پیشرفت و گسترش است و چندین شرکت برای داشتن سهمی در تجارت داخلی رمز ارزها با یکدیگر به رقابت پرداخته اند.

ژاپن در ماه گذشته اعلام کرد که قصد توسعه یک سیستم پرداخت رمز ارز مشابه با سیستم پرداخت جهانی SWIFT را دارد، تصمیمی که به تصویب گروه G7 رسید. شرکت بازاریابی گروه مانکس (Monex Group) که سال گذشته سهام یکی از صرافی‌های ژاپنی به نام کوین‌چک (Coincheck) را خریداری کرد، اخیرا تمایل خود را برای ملحق شدن به شبکه رمز ارز فیسبوک یعنی Libra ابراز کرده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.