کمپانی جگوار از رمز ارز آیوتا برای شارژ خودرو استفاده می‌کند

شرکت آیوتا (IOTA)، قصد دارد برای ردیابی مصرف انرژی خودرو با استفاده از فناوری DLT ، با کمپانی خودروسازی جگوار (Jaguar) همکاری کند. در این طرح، مالکان خودرو می‌توانند با کیف پول I-Pace جگوار، شارژ مجدد انجام داده و با ارسال اتوماتیک اطلاعاتی مربوط به شرایط جاده، چاله‌ها، آب و هوا و ترافیک از طریق خودروی خود ، سکه آیوتا دریافت کنند.

0 103

استفاده از رمز ارز آیوتا برای شارژ خودرو

ردیابی مصرف انرژی

بر اساس اعلام کمپانی آیوتا، این شرکت با همکاری Jaguar Land Rover و مرکز تحقیق و توسعه انرژی فرانسوی Engie Lab Crigen ، یک نسخه نمایشی از این فناوری ارائه خواهد کرد.

این پیش نمایش در راستای معرفی فناوری ردیابی منبع و مصرف انرژی در Jaguar I-Pace به عموم مردم است.

راسل ویکرز (Russell Vickers)، مدیر گروه مهندسی سرویس خدمات وسایل نقلیه جگوار لندرور ، نظر خود را درباره چشم اندازهای این اثبات مفهوم (PoC) برای آینده شهرهای مبتنی بر انرژی هوشمند اینگونه بیان داشت:

این ابتکار هموشمندانه به وضوح بیانگر این است که شهرها چگونه می‌توانند زیرساخت‌ها و وسایل حمل و نقل را به یک شبکه پایدار و سودمند تبدیل کنند. ما مشتاقیم به عموم نشان دهیم که ساختمان‌ها و وسایل نقلیه‌ با مصرف بهینه انرژی مانند I-Pace، قادر به ایجاد نوآوری‌های پایدار و مثبتی مطابق با استراتژی Zero Destination Jaguar Land Rover هستند.

کیف پول هوشمند I-Pace جگوار برای آیوتا

فناوری I-Pace دارای کیف پول هوشمندی با پشتیبانی از رمز ارز آیوتا بوده که از آن می‌توان برای شارژ مجدد انرژی یا به اصطلاح “شارژ سبز” استفاده نمود که توسط DLT Iota نیز قابل ردیابی است.

این ویژگی داراندگان I-Pace را قادر به شارژ مجدد خودروهای خود با منابع انرژی تجدید پذیر خواهد کرد. بعلاوه کیف پول هوشمند I-Pace به مالکان خود این امکان را می‌دهد تا با ارسال اتوماتیک اطلاعاتی مربوط به شرایط جاده، چاله‌ها، آب و هوا و ترافیک از طریق خودروی خود بتوانند سکه آیوتا بدست آورند. از این رمز ارز می‌توان در پرداخت خدمات عوارض، هزینه پارکینگ و شارژ مجدد خودرو استفاده کرد.

کیف پول Trinity آیوتا

بنیاد آیوتا در ابتدای ماه ژوئن کیف پول هوشمند جدیدی را برای توکن‌های خود معرفی کرد. این کیف پول که Trinity نام دارد از یک حسگر تأیید هویت بیومتریک و ویژگی‌های امنیتی مطابق با نرم افزار Keepass برخوردار است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.