ICO ها در نیمه اول ماه ژانویه 160 میلیون دلار جمع آوری سرمایه داشتند

داده های ICObench نشان می دهند که بازار عرضه اولیه کوین (ICO) در نیمه اول ماه ژانویه حدود 160 میلیون دلار جمع آوری سرمایه داشته است. اگرچه ممکن است این مبلغ زیاد به نظر رسد، اما در مقایسه با ماه های قبل میتوان دریافت که هم اکنون علاقه کمتری به این نوع سرمایه گذاری وجود دارد.

0 72

بازار عرضه اولیه کوین (ICO) در نیمه اول ماه ژانویه نزدیک به 160 میلیون دلار جمع آوری سرمایه داشته است. این آمار توسط سرویس ICObench در روز 18 ژانویه با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد.

ICO های تمام شده تا 15 ژانویه توانستند حدود 33 درصد از میزان کلی جمع آوری شده در ماه دسامبر 2018 را گردآوری کنند. بر اساس این گزارش، نصفی از این مبلغ تنها توسط یک پروژه به دست آمده است.

طبق داده های ICObench، تعداد پروژه های کریپتویی در ماه ژانویه بیش از 150 عدد خواهد بود، عددی که مشابه هفت ماه گذشته به غیر از دسامبر است.

در ماه ژانویه، مجموع سرمایه های جمع آوری شده به بیش از 4 میلیارد دلار رسیده است. طبق گزارش مذکور، سه پروژه بیشترین سهم این بازار را به خود اختصاص دادهاند.

ICObench همچنین گزارش داد که تعداد لیست بندی های ICO در ماه ژانویه کاهش یافته است و میتواند به معنی از دست دادن محبوبیت این پدیده باشد.

از لحاظ مبالغ جمع آوری شده، کانادا در نیمه اول ژانویه در رده اول قرار دارد و بیش از 80 میلیون دلار را به خود اختصاص داده است. با این حال، اگرتعداد پروژه ها را مبنا قرار دهیم، کشور هلند در رده اول قرار میگیرد.

ICO statistics by country in the first half of January 2019

آمار ICO ها بر اساس کشورهای مختلف در نیمه اول ماه ژانویه 2019. منبع: ICObench

در روز 16 ژانویه، صرافی رمز ارز BitMEX گزارشی را منتشر و در آن ادعا کرد که تیم های ICO نزدیک به 54 درصد از 24 میلیارد دلار ارزش اولیه توکنها را در جریان بازار خرسی از دست داده اند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.