پشتیبانی کیف پول Huobi از توکن‌ها و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز MakerDAO

صرافی سنگاپوری Huobi ، پشتیبانی از توکن‌های MakerDAO و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را به کیف پول خود اضافه کرد.

0 92

در 19 آگوست، گروه تجاری Huobi از پشتیبانی از توکن‌های MakerDAO و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز خبر داد. پروتکل MakerDAO استیبل‌کوینی به نام Dai، توکنی به نام MKR و اپلیکیشن‌هایی از قبیل CPD Portal در اختیار دارد. این پروژه (Maker) متشکل از استیبل کوین، وام‌های تضمینی و حاکمیت این اکوسیستم است.

پروتکل MakerDAO یک سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO) است که فقط با قراردادها و کدهای هوشمند اداره می‌شود و مدیریت انسانی در آن نقشی ندارد. کاربران نیز می‌توانند از طریق مکانیسم رای گیری و تغییرات مدیریتی DAO را اداره نمایند. از دیگر پروتکل‌های DAO می‌توان به dOrg LLC اشاره کرد، که برای اولین بار در ماه ژوئن به حالت قانونی درآمد.

صرافی Huobi قصد دارد ویژگی Compound را که شامل پشتیبانی از اپلیکیشن‌های غیر متمرکز و خودمختار اقتصادی است، به کیف پول خود اضافه کند. کیف پول Huobi قادر است همزمان از توکن‌ها و DApp های مختلف خود برای وام‌های رمز ارز پشتیبانی کند. مدیر عامل صرافی Huobi Global، لی‌ویو ونگ (Livio Weng)، در مورد ویژگی‌های کیف پول جدید Huobi افزود:

به اعتقاد ما فناوری بلاک چین نه تنها برای رمز ارزها کاربرد دارد بلکه باید برای بهبود ارائه خدمات مالی و ارتقای سطح محصولات به جامعه نیز مورد استفاده قرار گیرد. دو پروتکل Compound و MakerDAO بیانگر این دیدگاه بوده و ما از آنها پشتیبانی خواهیم کرد.

همکاری شرکت‌های خرده فروشی به MakerDAO

یک شرکت بانکداری انگلیسی به نام Monolith با MakerDAO همکاری خود را آغاز کرده است. شرکت Monolith که ارائه دهنده کارت‌های Visa است، اکنون از رمز ارز MakerDAO نیز پشتیبانی کرده و به کاربران این امکان را می‌دهد تا هزینه کالاهایی که خریداری شده، پرداخت قبوض و ارسال و دریافت پول را با رمز ارز Dai انجام دهند.

رون کریستنسن (Rune Christensen) مدیر عامل شرکت MakerDAO، درباره اینکه این همکاری چگونه دارندگان Dai را قادر می‌سازد تا از رمز ارز خود در خرده فروشی استفاده کنند، افزود:

شرکت Monolith راهکاری قدرتمند برای مالکان توکن‌ها بوده و آنان را برای بهرمندی بیشتر از دارایی‌های رمز ارزی خود یاری می‌دهد. این کارت‌ها مانند پلی میان سرمایه گذاری‌های غیر متمرکز یا دیفای (DeFi) آنها را به دنیای سنتی خرده فروشی‌ها متصل می‌کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.