Huobi چهار استیبل کوین را به فهرست خود اضافه می‌کند

0 64

یک صرافی ارز رمز برتر دیگر یعنی Huobi، طی یک اعلامیه رسمی در ۱۶ اکتبر اعلام کرد که چهار استیبل کوین را به فهرست خوداضافه می‌کند.

از جمعه ۱۶ اکتبر، پنجمین صرافی ارز رمز‌نگاری شده بر اساس حجم معاملات، پذیرش سپرده گذاری چهار استیبل کوین مبتنی بر دلار یعنی (Paxos Standard (PAX) ،TrueUSD (TUSD)، USDCoin (USDC و (Gemini Dollar (GUSD را آغاز می‌کند.

تیم Huobi Global اشاره کرده است که استیبل کوین‌ها هم اکنون نیز در کیف پول Huobi قابل دسترس هستند ولی اعلام زمان عرضه و سایر جزییات به زمان دیگری موکول شد.

Huobi همچنین گفته است که برنامه مشروح معاملات بازار خارج از بورس (OTC) استیبل کوین‌ها در Huobi را «به زودی» عرضه می‌کند.

این اقدام از سوی Huobi تقریبا به طور کامل مشابه تصمیم روز گذشته (۱۵ اکتبر) دومین صرافی بزرگ جهان بر اساس حجم معاملات یعنی OKEx بود. OKEx نیز سپرده گذاری در چهار استیبل کوین و برداشت آن‌ها را از امروز ممکن کرده است.

همچینن در ۱۵ اکتبر، شرکت تراست بلاک چین Paxos اعلام کرد که حدود ۵۰ میلیون دلار از استیبل کوین خود یعنی توکن Paxos Standard را منتشر کرده است. این استیبل کوین مبتنی بر بلاک چین اتریوم (ETH)، در روز ۱۰ سپتامبر به همراه یک استیبل کوین دیگر به نام Gemini Dollar که توسط برادران وینکلووس (Winklevoss) عرضه شده است، تاییدیه مقرراتی خود را از وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) دریافت کرده است.

روز گذشته، پردازنده آمریکایی ارز رمز BitPay نیز پیشتیبانی خود از استیبل کوین‌ها را آغاز کرد که به بازرگانان امکان می‌دهد تا با استفاده از Gemini Dollar و (Circle USD Coin (USDC تسویه انجام دهند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.