Huobi در پی راه‌‌اندازی اولین صرافی منحصر به کوین EOS در سه‌‌ماهه‌‌ اول 2019

شرکت Huobi قصد دارد بخش دیگری را راه‌‌اندازی کند که منحصر به کوین EOS خواهد بود. این کوین و توسعه‌‌دهندگان آن قبلا چندین بار مورد توجه رسانه‌‌ها قرار گرفته‌‌اند. Huobi این اقدام را در راستای تلاش‌‌های طولانی مدت خود برای ارتقاء این کوین در پیش گرفته است. این خبر جزئیاتی را در مورد راه‌‌اندازی این صرافی و پلتفرم آن ارائه خواهد داد.

0 70

طبق گزارش ارسال شده به Cointelegraph در 29 دسامبر، Huobi Group در نظر دارد اولین صرافی رمز ارز این شرکت – که منحصر به EOS خواهد بود – را در سه‌‌ماهه‌‌ اول 2019 راه‌‌اندازی کند.

بر اساس گزارشات، این صرافی توسط Huobi Pool، بخش استخراج رمز ارز این شرکت، راه‌‌اندازی خواهد شد. شائو فی، مدیرعامل Huobi Pool، راه‌‌اندازی صرافی EOS را “قدم منطقی بعدی” به عنوان یک تولیدکننده بلاک(EOS (BPمعرفی کرد.

این اعلامیه عنوان می‌‌کند که مشتریان می‌‌تواند آلتکوین EOS را با چندین رمز ارز دیگر مبادله کنند.

Huobi اکنون از لحاظ حجم معاملات در CoinMarketCap در رده سوم قرار دارد و حجم معاملات 24 ساعته آن در زمان نوشتن این گزارش برابر با 774 میلیون دلار است.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، این صرافی اخیرا اعلام کرد که از EOS در بازار فرعی خود نیز پشتیبانی خواهد کرد. بر اساس گزارشات، حجم معاملات روزانه در بازار فرعی Huobi اخیرا از مرز 1 میلیارد دلار گذشته است.

بازار فرعی این شرکت تقریبا یک ماه قبل و در اواخر ماه نوامبر راه‌‌اندازی شده بود. مزیتی که Huobi در کنفرانس Cryptofrontiers برای این بازار برشمرده بود این است که به مشتریان اجازه می‌‌دهد بدون هیچ گونه مشکلی سرمایه گذاری‌‌های کوتاه‌‌مدت و بلندمدت انجام دهند.

EOS تاکنون چند بار به دلیل متمرکزسازی مورد انتقاد قرار گرفته است. Starteos، یکی از تولیدکنندگان بلاک EOS، اخیرا به دارندگان توکن‌‌های خود اعلام کرده که در ازای رای‌‌شان به آن‌ها پاداش مالی خواهد داد. همچنین بعد از متهم شدن Huobi به فساد مالی، تحقیقاتی بر روی اکوسیستم EOS انجام گرفته است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.