با بیت کوین کش از آمازون خرید کنید و بیش از 15 درصد تخفیف بگیرید!

بیت کوین کش (BCH) رمز ارز‌‌ی است که با آن می‌‌توانید از تخفیف‌‌های ویژه‌‌ای در سایت آمازون بهره‌‌مند شوید. همچنین می‌‌توانید کارت‌‌های هدیه‌‌ آمازون خود را با بیت کوین کش معاوضه کنید و به کاربران رمز ارز‌‌ بپیوندید.

0 80

یک لیست بلندبالا از مکان‌‌هایی در وب وجود دارد که شما می‌‌توانید در آن‌‌ها بیت کوین کش (BCH) خود را مصرف کنید. با این حال، آمازون به عنوان یک غول خرده‌‌فروشی آنلاین بسیاری از بازارهای جهان را قبضه کرده است. دستورالعمل امروز به شما یاد می‌‌دهد که چگونه با استفاده از بیت کوین کش از آمازون خرید کنید و در عین حال، از یک تخفیف فوق‌‌العاده نیز بهره‌‌مند شوید.

ذخیره‌‌ پول با خرید از Purse.io

Purse.io پلتفرمی است که برای کاربران رمز ارز‌‌، تخفیف‌‌های قابل ملاحظه‌‌ای را بر محصولات موجود در آمازون پیشنهاد می‌‌دهد. کاربران می‌‌توانند هر محصولی که بخواهند را جست‌‌وجو کنند و با انتخاب یک تخفیف 5 درصدی، آن را در سریع‌‌ترین زمان دریافت کنند. همچنین می‌‌توانید درصدهای بیشتر را نیز انتخاب کنید که در این صورت، زمان تحویل محصول طولانی‌‌تر خواهد شد. آمارهای سایت نشان می‌‌دهد که این شرکت در سال 2018 بیش از 300000 سفارش را با متوسط تخفیف 18% ثبت کرده است.

How to Save Over 15% Shopping on Amazon With Bitcoin Cash

این پلتفرم، خریداران رمز ارز را با افرادی که می‌‌خواهند کارت هدیه‌‌ آمازون خود را با رمز ارز‌‌ معاوضه کنند، متصل می‌‌کند. این یعنی علاوه بر امکان خرید از Purse.io می‌‌توانید با هر کارت هدیه‌‌ آمازون، بیت کوین کش بخرید؛ چیزی که در صرافی‌‌ها امکان‌‌پذیر نیست.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.