چگونه کیف پول کاغذی بیت کوین خود را پرینت کنید

رمز ارزها به عنوان دارایی های دیجیتال در نظر گرفته می شوند، اما به آن معنی نیست که شما نتوانید این ارزها را به صورت کاغذی یا کیف پول در دست داشته باشید. کیف پول های کاغذی یکی از راهکارهای اساسی آتی برای رمز ارزها هستند و ما در این مقاله نحوه پرینت کردن آن را آموزش خواهیم داد.

0 147

چگونه از تولیدکننده کیف پول کاغذی (paper wallet generator) استفاده کنیم

در حال حاضر تعداد زیادی از تولیدکننده‌های کیف پول کاغذی به صورت آنلاین وجود دارند اما اگر نیاز به یک سرویس کاملا امن دارید، وب‌سایت Bitcoin.com یکی از بهترین گزینه‌ها است. این وب‌سایت به راحتی سیستم تولیدکننده کیف پول کاغذی برای استفاده بیت کوین کش را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

چگونه کیف پول کاغذی بیت کوین خود را پرینت کنید

پس از ورود به وب‌سایت Bitcoin.com روی دکمه  Generate Wallet Now کلیک کنید. پس از حدود یک دقیقه سیستم طرح‌های متنوعی را برای شما به نمایش می‌گذارد که می‌توانید از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید و با زدن دکمه پرینت ، کیف پول کاغذی بیت کوین خود را تحویل بگیرید.

برای افرادی که مقادیر بسیار زیاد رمز ارز در حساب خود دارند و می‌خواهند آن را به صورت کیف پول کاغذی ذخیره‌سازی کنند، بهتر است که ابتدا تولیدکننده کیف پول را دانلود کرده و از آن به صورت امن‌تر بدون متصل شدن به اینترنت استفاده نمایند.

آیا شما هم تاکنون از کیف پول خود پرینت گرفته‌اید؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید!

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.