Lightning Torch به شرکت Fidelity Investments رسید

بر اساس توییتی در تاریخ ۲۲ فوریه از سوی غول مشتقات مالی Fidelity Investments، این شرکت Lightning Torch را دریافت کرده و به داوطلب بعدی تحویل داده است.

0 87

همانند مشعل المپیک، مشعل لایتنینگ (Lightning Torch) نیز بین اعضای شبکه لایتنینگ در حال دست به دست شدن است. طبق گزارش‌ها این روند ابتدا زمانی آغاز شد که کاربر توییتر علاقه‌مند به بیت کوین، Hodlonaut، مبلغ ۱۰٬۰۰۰ ساتوشی (کوچکترین واحد تقسیم‌ناپذیر یک بیت کوین) را به یکی دیگر از کاربران لایتنینگ ارسال کرد و آن کاربر نیز ۱۰٬۰۰۰ ساتوشی به آن افزوده و به نفر بعد انتقال داد.

Fidelity نیز پس کنفرانسی در باشگاه بلاکچین و کریپتوی دانشگاه هاروارد در این رابطه، Torch را به این باشگاه داد. پیش از این نیز، این Torch در اختیار مادربزرگ ۸۸ ساله یک علاقه‌مند به رمزارز و همچنین جک دورزی (Jack Dorsey) مدیر عامل توییتر قرار داشته است که آن را در اوایل ماه جاری در دست داشت.

Cointelegraph اخیرا گزارش داد که دورزی، بنیانگذار و مدیر عامل Square، سرویس پرداخت آمریکایی که از بیت کوین نیز پشتیبانی می‌کند، گفت که عرضه شبکه لایتنینگ در اپلیکیشن پول نقد Square تنها به زمان نیاز دارد.

شبکه لایتنینگ یک پروتکل پرداخت است که به عنوان لایه دومی روی یک بلاکچین عمل می‌کند. تعداد زیادی از اعضای جامعه کریپتو شبکه لایتنینگ را به عنوان راه حلی برای مشکل مقیاس پذیری بیت کوین پیشنهاد کرده‌اند.

Fidelity Investments بیش از ۷٫۲ هزار میلیارد دلار از دارایی‌های مشتریان خود را مدیریت می‌کند. در اکتبر سال گذشته، این غول سرمایه‌گذاری از راه‌اندازی شرکتی جدید به نام Fidelity Digital Asset Services خبر داد که سرمایه‌گذاران نهادی دارایی‌های کریپتو را هدف قرار می‌دهد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.