همکاری Coin Metrics با شرکت SMA برای ایجاد سرویس خبری بازار رمز ارزها

شرکت Coin Metrics که از منابع نام‌‌آشنای داده‌‌های رمز ارزی است، در آخرین اقدام خود با شرکت SMA وارد شراکت شده است تا خبرهای مربوط به بازار رمز ارزها را به سرعت برای سرمایه‌‌گذاران مختلف اطلااع رسانی کنند. به نظر می‌‌رسد که کاربران توییتر هدف اصلی این شرکت‌‌ها هستند.

0 78

بر اساس اعلامیه‌‌ای رسمی در تاریخ 17 ژوئن، شرکت تحلیلی رمز ارز Coin Metrics با SMA) Social Market Analytics) همکاری خواهد کرد تا یک سرویس خبری ویژه گرایشات بازار رمز ارزها را برای سرمایه‌‌گذاران فراهم آورند.

این شراکت جدید در نظر دارد داده‌‌های پست شده توسط اعضاء جامعه رمز ارزها در رسانه‌‌های اجتماعی را جمع‌‌آوری و تحلیل کند تا یک ابزار جدید برای کمک به معامله‌‌کنندگان رمز ارزی فراهم آید. معامله‌‌کنندگان می‌‌توانند گرایشات موجود در بازار را دنبال کرده و بر اساس آن سبد سرمایه گذاری‌‌ خود را شکل دهند.

تیم رایس (Tim Rice)، مدیرعامل Coin Metrics، در گفتگو با کوین‌‌تلگراف تایید کرد که این محصول جدید در ابتدا تنها به دنبال داده‌‌های موجود در توییتر خواهد بود و این شرکت‌‌ها در حال حاضر قصد ندارند سرویس خود را در فیسبوک به کار گیرند.

شرکت Coin Metrics به صورت ویژه محصول خود را با پلتفرم داده‌‌های بازاری Cryptocurrency Sentiment Feed متعلق به SMA ادغام خواهد کرد که معیارهای حساب‌‌شده‌‌ای را برای داده‌‌های موجود در توییتر فراهم خواهد آورد. رایس در این گزارش اذعان داشته است که الگوریتم‌‌های محاسبه شامل توییت‌‌های مرتبط بوده و “معیارهای موجود در 19 زبان مختلف را در عرض تنها یک دقیقه محاسبه خواهند کرد.”

شرکت SMA داده‌‌های تحلیلی مبتنی بر پست‌‌های موجود در رسانه‌‌های جمعی را برای شرکت‌‌کنندگان بازارهای سرمایه سنتی فراهم می‌‌آورد که در میان آنها می‌‌توان به سهام، صرافی‌‌های خارجی، صندوق قابل معامله در بورس (ETF) و قراردادهای آتی اشاره کرد. جو گیتز (Joe Gits)، مدیرعامل SMA، در ایمیلی به کوین‌‌تلگراف خاطرنشان کرد که این شرکت از زمان راه‌‌اندازی خود در سال 2012 یکی از شریکان مالی توییتر بوده است.

در همان حال، Coin Metrics نیز توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری‌‌ Fidelity پشتیبانی می‌‌شود که در ماه فوریه 2019 در یک دور جمع‌‌آوری سرمایه 1.9 میلیون دلاری شرکت کرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.